Reality

Hledejte: reality Ostrava prodej, Ostravské reality, nemovitosti Ostrava, Nemovitosti a reality Plzeňský kraj, Pardubický realitní portál www.pardubicereality.eu, reality Zlín prodej na www.realityzlin24.eu

tien

Montované haly je řešení pro každého

Montované haly představují v současné době spolehlivé a hlavně rychlé řešení zastřešených prostor doslova v každém oboru.

tien

Jak jsme hledali pronájem bytu v Praze 6

Když Petr získal místo v Praze 6, věděla jsem, že to nejtěžší nás teprve čeká. Najít pěkný byt, to není jen tak. Ani jsme nevěděli, kde začít. Řekli jsme si, že vsadíme na osvědčené, a začali trávit každou volnou chvíli nad inzeráty v novinách. Nabídek na pronájem bytu zde bylo vcelku dost, jenže spousta z nich už neaktuálních.

projektu_nakladove_nadrazi_zizkov tien

Odvolání projektu Nákladové nádraží Žižkov zamítnuto

Developeři ruku v ruce s některými firmami se snaží rozšiřovat svá chapadla moci stále dál, a to se pochopitelně obyvatelům dotčených pozemků a oblastí nelíbí. Svou snahu zabránit výstavbě dalšího obřího Projektu Nákladové nádraží Žižkov, dala najevo městská část Prahy 3 a podala odvolání proti územnímu rozhodnutí vydanému magistrátem.

bydleny-vinor-domy tien

Bydlení Vinoř nabízí nové domy a pozemky

Nedávno byl zahájen prodej nových rodinných domů v Praze 9 – Vinoř. My se Vám jej proto pokusíme představit. Bydlení Vinoř bylo dokončeno v roce 2013. S případným nákupem byste rozhodně neměli otálet, jelikož po celé Praze je opravdu velmi mnoho zájemců. Máte jedinečnou možnost získat rodinný domek za cenu bytu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).

stiahnuť tien

Byty Jinočany – vyměňte váš starý byt za nový

Také toužíte po lepším bydlení? Nyní je to snadnější, než jste si dříve mysleli. Byty v Jinočanech, tedy samotný developer, přichází s nabídkou, jak vyměnit váš starý byt, za váš nový. A co od toho nového můžete čekat? Ve zkratce vše, co odpovídá trendům moderního bydlení.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).

struharovske-vysluni-01-praha tien

Struhařovské Výsluní

O projektu: V obci Struhařov u Prahy je pro vás připraven developerský projekt Struhařovské výsluní, jehož autorem je developerská společnost Konhefr, stavby a interiéry s.r.o. Developerský projekt Struhařovské výsluní vám nabízí stavební pozemky připravené k budoucí výstavbě rodinných domů.

Pronájem kanceláří v Praze snadno a efektivně tien

Pronájem kanceláří v Praze snadno a efektivně

Kancelářské prostory kde se setkáváte s klienty či potencionálními partnery jsou vizitkou vaší společnosti, proto by vás měly patřičně reprezentovat. Dále by měly být dobře dopravně dostupné a před budovou by měl být dostatek parkovacích míst.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).

jahodnice-4 tien

Jahodnice 4

Jahodnice 4 představují developerský projekt novostavby, která poskytne komfortní nové byty jižně od ulice Českobrodská. Nové byty budou navazovat na původní obytný celek Jahodnice, který je v současné době stále vyvíjen a modernizován. Jedná se o městskou část Prahy 9 – Hostavice, přesto se však noví zájemci o bydlení nemusí bát zbytečného ruchu.

tien

RealityRádce.cz – realitní magazín

RealityRádce.cz je online realitní magazín zaměřující se na rady ohledně správného prodeje, nákupu a investování do nemovitostí se vším co s tím souvisí. Přináší spoustu užitečných rad, tipů a návodů jak správně investovat do nemovitostí.

tien

Slovenští developeři míří s kancelářemi na Prahu

Developing Cresco vyobchodovalo s J&T starou budovu pražské Tesly. Několikamilionový obchod, ještě větší investice a očekávání. To charakterizuje krok slovenského developera Cresco Group v stověžaté. “Od J&T Real Estate jsme nabyli starou budovu Tesly v Praze.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce