Realitní kanceláře

tien

Realitní kanceláře a makléři na jednom místě

Chystáte se prodat nebo pronajmout svou nemovitost a hledáte toho pravého realitního makléře, který by vám pomohl? Chcete být pánem situace a předat kontakt pouze vámi vybraným realitním kancelářím? Pokud jste si odpověděli kladně, čtěte dál a dozvíte se víc.

c21_reality_ tien

Zkušenosti s Century21

Když jsme začínali shánět byt v Praze, říkali jsme si, že vzhledem k velikosti hlavního města nebudeme mít o nabídky nouze a nejtěžší bude si vybrat. To jsme ještě netušili, co dá práce se k dobrým nabídkám vůbec dostat. A přitom jsme nebyli nijak nároční. Chtěli jsme buď novostavbu, nebo byt po rekonstrukci a ideálně s dobrou dostupností do centra.

tien

Jak jsme hledali pronájem bytu v Praze 6

Když Petr získal místo v Praze 6, věděla jsem, že to nejtěžší nás teprve čeká. Najít pěkný byt, to není jen tak. Ani jsme nevěděli, kde začít. Řekli jsme si, že vsadíme na osvědčené, a začali trávit každou volnou chvíli nad inzeráty v novinách. Nabídek na pronájem bytu zde bylo vcelku dost, jenže spousta z nich už neaktuálních.

Převod vlastnictví nemovitosti tien

Převod vlastnictví nemovitosti

Kupní smlouva, ať je jakkoliv dobrá, je stále jen smlouvou. Můžete v ní ošetřit všechny, i ty nejméně pravděpodobné rizika, dobytnost vašeho práva je však úplně jiný příběh. Jelikož soudní spory mohou trvat roky, je důležité vědět, co by mohlo ohrozit nabytí nemovitosti nebo omezit její užívání, a také znát způsoby, jak se těmto úskalím bezpečně vyhnout.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce