Ostatní

01-ubytovani-liberec tien

Ubytování Liberec

Dříve představoval Babylón velkou říši v Mezopotámii, tedy na území dnešního Iráku, dnes tuto v překladu „Bránu boží“ najdete i v České republice a to na severu našeho území. V Liberci se nachází moderní zázemí pro rodiny s dětmi, přičemž jednou z hlavních atrakcí je právě zmíněný Babylón, které nabízí i ubytování.

01-autolakovna tien

Lakovna – jak ji vybavit co nejlépe

Mnoha řidičům se občas stane menší nehoda. Nemusíte vůbec bourat, stačí jeden malý škrábanec. Nebo se vracíte s nákupními taškami k autu a zjistíte, že zatímco jste nakupovali, někdo vám lehce poškrábal lak. Ačkoli to není závada, po níž by vůz byl nepojízdný, dokáže to člověka vyvést z míry. Navíc je to vada na kráse vašeho hýčkaného automobilu.

tien

Firmy i úřady musejí mít vyřešené skartování dokumentů

Už několik let ve firmě ukládáte dokumenty do šanonů a skládáte jeden vedle druhého do polic nebo pro ně máte místo ve skříních? Dříve či později budete muset konstatovat, že takhle nemůžete postupovat věčně. Papírových dokumentů přibývá s každou poštou a každým obchodním či jiným případem, který musíte řešit.

01-auto-maca tien

Pestrá nabídka služeb v autoservisu Máca

Sháníte nový automobil anebo potřebujete opravit ten stávající? Pokud ano, rozhodně se vám vyplatí využít služeb společnosti Auto Máca s.r.o. Ta nabízí pestrý výběr jak nových, tak i ojetých automobilů a servis vozů. Jedná se o tradičního autorizovaného obchodníka s automobily, který působí na trhu již od roku 1992.

tien

Repase akumulátoru se vyplatí

Akumulátorová baterie patří mezi nejoblíbenější a nejbezpečnější zdroje stejnosměrného proudu. Využívá se v mnoha různých odvětvích lidské činnosti. Jmenovat bychom mohli zejména zdravotnictví, zeměměřičství anebo spousty jiných oborů. Ostatně bez kvalitního akumulátoru se neobejde ani řemeslník.

01-sidlo-firmy tien

Virtuální sídlo firmy – Příležitost pro vás stvořená

Rozvoj a chod každé profesionální firmy je závislý na času, kterého zrovna při svém vytížení nemá podnikající člověk mnoho. Proto je důležité vše správně promyslet, uspořádat a od toho je tu naše společnost. Profi-kancelář s.r.o. vám nabízí kompletní řešení určené pro úspěšný rozvoj vašeho podnikání.

02-misky-pro-psy tien

Ze sortimentu misek pro psy si vybere každý

Pokud jste si pořídili nového psího kamaráda nebo chcete udělat radost svému věrnému čtyřnohému společníkovi, zvažte nákup kvalitních misek pro psy. Odměnou vám bude pěkný vzhled, kvalitní zpracování a zdravotní nezávadnost nádobí, které váš pes denně používá.
K neoblíbenějším patří nerezové misky.

tien

Jak založit firmu co nejrychleji

Pokud se rozhodnete rozjet svůj podnikatelský záměr, ve většině případů budete uvažovat o založení firmy potažmo s.r.o. Ve své podstatě nejde o nic složitého, ovšem na druhou stranu se v těchto proměnlivých vodách nachází hned několik náležitostí, které je potřeba udělat.

NewGo.cz tien

Nakupujte zboží ve slevě

Nakupování je neodmyslitelnou součástí dnešního konzumně laděného světa. Ať už se jedná o pravidelné nakupování potravin nebo elektra či kosmetiky a drogerie, každý se snaží nalézt kvalitní sortiment za co možná nejnižší cenu. Úspora nákladů je vítanou strategií každého nákupu, tak proč do toho neskočit rovnou po hlavě.

tien

Netradiční svatba? Proč neuspořádat závody aut!

Netradiční svatby jsou dnes velice aktuální, protože každý z nás si svůj dokonalý den představuje trochu jinak. Někomu stačí prostá svatba na úřadě a někdo by si jako součást svého svatebního dne přál vidět pořádné zavody sportovních aut. Informace jak takové závody vypadají, najdete na stránkách http://www.auto-moto-web.eu/.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce