Nové byty

Reklama: Realitní server www.ziprealty.cz nabízí aktuální novostavby Praha, rozdělené podle jednotlivých pražských lokalit.

tien

Nabídku bytů v Praze najdete na jednom místě

Zájemcům o koupi nového bytu v Praze je k dispozici portál shromažďující kompletní nabídku bydlení v hlavním městě. Stránky věnují pozornost například levným bytům, kterých je dostatek jak mezi novostavbami, tak i ve starší zástavbě. Stejně tak je na nich možné vybírat s nabídky luxusního bydlení v centru Prahy pro náročnější zákazníky.

tien

Royal Triangle Praha 6

Ještě v letošním roce (2015) vzniknou v Praze – Střešovicích nové byty tvořící dohromady projekt Royal Triangl. Postaví je společnost BPD Development, autorem řešení je renomovaný ateliér Schindler-Seko. Osm domů vyroste v rezidenční čtvrti Prahy 6 s výhledem na Pražský hrad, který je vzdálen jen několik set metrů.

tien

Proč je lepší koupit novostavbu a ne starší byt

V oblasti realitních záležitostí je otázka koupě nemovitosti velmi citlivým tématem. Zvláště pak, když se jedná o bydlení v Praze a rozporu mezi tábory, jejichž představitelé hájí novostavby před staršími byty.

tien

Nový luxusní bytový projekt Podolské schody

Pro všechny co hledají luxusní bydlení bez jakéhokoliv kompromisu se koncem roku 2015 nabídne možnost nastěhování se do developerského projektu Podolské schody. Tento rezidenční objekt kloubí pohodlí poklidného bydlení v přírodě v blízkosti centra hlavního města. Majitelé nových bytů určitě ocení i krásný výhled přímo na protékající řeku.

tien

Bydlení v Praze nabízí neomezené možnosti

Chcete bydlet v tomto krásném městě, ale nevíte, pro kterou část Prahy se rozhodnout? Před nákupem nemovitosti zvažte vaše finanční možnosti, také to, zda preferujete život na venkově či v rušném centru Prahy -pokud žijete svou prací, rádi navštěvujete bary, restaurace, kina a divadla, je pro vás život v centru Prahy skvělou volbou.

002_Vilapark tien

Nové možnosti bydlení v Praze a blízkém okolí

Nabídka lokalit určených pro spokojené bydlení se v nejbližším okolí hlavního města opět rozrůstá. A nutno podotknout, že velmi atraktivním směrem.

tien

Nové developerské projekty v Praze

4Blok je novým přílivem bydlení
Developerský project 4Blok vyznačuje novodobý styl bydlení. Je vytvořen v plně vypracovaném trendy architektonické normě. Stačí se podívat a první dojem úžasu vyhraje. Nabízí 210 bytových jednotek od malých 1+kk až po obrovských 5+kk. Ojedinělé stavební materiály, spousta zeleně, skladovací kóje a parkování, to jsou domény 4Bloku.

Bella-Vita-byty tien

Nové byty v Praze 6

Oblast Bubenče, Dejvic, Břevnova a přilehlých lokalit, tedy území Prahy 6, je jednou z nejžádanějších rezidenčních oblastí. Tato městská část má zřejmé přednosti, kterými jsou dobrá dostupnost jak centra Prahy, tak přírodní rezervace Divoká Šárka a dalších přírodních krajin.

Rezidence-Manovka tien

Nové možnosti bydlení v Praze

Hledáte bydlení v Praze? Sháníte nový moderní byt za rozumnou cenu? Lákají Vás moderní bytové komplexy s komfortním bydlením a plnou občanskou vybaveností? Novostavby v Praze jako Rezidence Rozhledna, Rezidence Manovka nebo Žižkov City nabízejí moderní komfortní bydlení v oblasti se skvělou dostupností do centra města a plnou občanskou vybaveností.

foto: www.realityliberec.eu tien

Nové byty v Liberci

Liberec je velmi pěkným městem ke splnění vašich snů o novém začátku. Nezáleží na tom, jestli hledáte odpovídající rodinné zázemí pro celou vaši rodinu, nebo pouze pro svého partnera. Nové byty v Liberci splňují veškeré požadavky na komfort a moderní styl. Reality Liberec nabízejí širokou škálu možností, ze kterých si můžete vybrat.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce