Nábytek

Tip: A promax již mnoho let nabízí kvalitní a ověřené produkty – Tepelné zářiče. Vybíráte nábytek do bytu. Zařizujete nový dům nebo byt? Nebo rekonstruujete starý dům či byt? Pak Vás jistě budou zajímat rady a tipy na téma nábytek. Moderní nábytek pro váš lepší domov. Kvalitní a robustní zahradní nábytek z tvrdého exotického dřeva nakupujte přímo od dovozce. Chcete, Vaše děti potěšit? Pořiďte jim dětský nábytek.

01-komoda tien

Bílý masivní nábytek je moderním trendem

Bílý masivní nábytek je současným trendem ve světě bydlení. Díky stylové rozličnosti tento nábytek dokonale zapadne do rustikálního, klasického i nadčasového interiéru. Jeho popularita neustále stoupá, neboť dodává místnostem optimistickou a odlehčenou atmosféru.
Masivní nábytek si každá generace zamiluje díky přirozenosti, bytelnosti a dlouhé životnosti.

01-soustruzeni tien

Soustružení dřeva na zakázku za příznivé ceny

Kvalita a spokojení zákazníci, to jsou přednosti naší společnosti. Soustředíme se na zakázkové soustružením dřeva. Naše služby poskytujeme v té nejvyšší možné kvalitě, kterou po dlouhou dobu naší působnosti stavíme na přední příčku. Nebráníme se nejnáročnějším zadáním a požadavkům, se kterými se na nás denně obrací spousty spokojených zákazníků.

tien

Tradiční i moderní pojetí kuchyně

Kuchyně je nejdůležitější místností v celé domácnosti. Připravují se v ní ty nejlahodnější pokrmy pro jazýčky členů rodiny, ale také se zde potkávají u společných snídaní, obědech či večeřích rodinní příslušníci. Možná se Vám zdá Vaše současná kuchyně staromódní nebo nefunkční.

tien

Regály na pneumatiky – Ideální řešení pro vaše pneu

Pokud patříte do skupinky lidí, kteří každoročně řeší pro mnohé společný problém, s uskladněním pneumatik, které musíte složitě skladovat na místech, které k tomu nejsou zrovna příznivě uzpůsobena, pak tu máme pro vás ideální a velmi praktické řešení. Tento zdánlivě obyčejný problém řeší snad každý řidič, či řidička a to hned dvakrát do roka.

04-final__kopie tien

Kancelářský nábytek od renomovaných výrobců na míru

Kancelář je pro mnohé druhým nejdůležitějším prostředím ihned po domově. Není se čemu divit, právě v těchto prostorách vyděláváte své peníze, přijímáte klienty a uzavíráte lukrativní obchody.

12645-fotosklo tien

Sklo s grafikou podle vašich představ

Už jste někdy slyšeli o skleněných obkladech, které si můžete vytvořit přesně podle svých představ? Aktuálně stále populárnější a mezi klienty vyhledávanější obklad, který se hodí takřka do každého interiéru pro navýšení komfortu určitě zaujme i vás.

tien

Napínací potahy to není jen změna pokoje

Co dokáže za minimální náklady okamžitě změnit pokoj, aniž by se muselo zasahovat do interiérového konceptu rozsáhlou rekonstrukcí? Napínací potahy umí nejen proměnit atmosféru dle daného ročního období, ale rovněž napomohou váš nábytek optimálně chránit před dětmi nebo domácími mazlíčky. Při nákupu těchto potahů se zákazníci dělí na dvě skupiny.

triv tien

TRIV – Expert na stěhování do zahraničí

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. To mnohdy znamená složité postupy, které mohou být velmi vyčerpávající, časově nákladné a byrokraticky složité. A co teprve stěhování do zahraničí! Naštěstí existují firmy, které poskytují stěhovací služby a značně vám tak usnadní práci.

alba tien

Kancelářské židle pro vaši kancelář

Vybavujete kancelář a nevíte, jakou si vybrat kancelářskou židli? S výběrem správné kancelářské židle vám pomohou odborníci na prodej kancelářských židlí zn. Alba. Tyto židle nabízí širokou škálu variant kancelářských židlí a křesel. Můžete si zvolit obyčejné, ergonomicky tvarované, či s možností přidání ergonomického hrbu.

Scout-roh-2-800 tien

Rohové sedací soupravy

Rohové sedací soupravy patří mezi dominanty v obývacím pokoji nebo pokoji pro hosty, a proto se vyplatí jejich pečlivý výběr. Na trhu najdete několik druhů rohových sedaček, které se samozřejmě mohou diametrálně lišit kvalitou a také cenou.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce