Interiér

012-sauny tien

Saunování má pozitivní vliv na lidský organismus

Pravidelná návštěva finské sauny s sebou přináší spoustu výhod. V první řadě zvyšuje imunitu organismu, tudíž nebudete tak náchylní k nemocem. Navíc si odpočinete a získáte ztracenou energii. V následujících řádcích se zaměříme právě na saunování.
Obyvatelé severských zemí, obzvláště Finska, jsou vůči nachlazení a nemocem imunní.

03-sluzba-sklenari tien

Když sklenáře, tak spolehlivého

Pokud potřebujete řemeslníka na zasklení oken, dveří nebo výloh, zvolte prověřenou kvalitu. Na trhu můžete najít firmy dávající práci pouze prověřeným zaměstnancům. Takoví pracovníci prošli důkladným ověřením své kvalifikace i psychotesty a museli se rovněž prokázat čistým trestním rejstříkem.

01-schodiste-zabradli tien

S novým schodištěm nedělejte kompromisy

Při nákupu nového zábradlí nebo i celého schodiště zvolte dodavatele, který pracuje s kvalitními materiály a dokonale zvládá své řemeslo. Pořizujete si totiž produkty, které budete využívat řadu let. Vyplatí se proto vsadit na kvalitu a nedělat zbytečné kompromisy. Investice do nejlepších výrobků na trhu se vám mnohonásobně vyplatí.

tien

Vyberte si tu nejkvalitnější podlahu v Liberci

Kvalitní podlahová plocha je velmi důležitá a tvoří jeden ze základů každého interiéru. Výběr krytin je dnes skutečně pestrý. Doby, kdy se do interiéru pokládaly pouze koberce, jsou již dávno pryč. Velmi oblíbené jsou zejména umělé povrchy, jimž vévodí především linoleum anebo vinyl. Vybírat si lze ale i z různých modelů laminátových podlah.

01-instalater tien

Z průšvihu vás dostane instalatér

V takřka každém domě nebo bytě dříve či později dojde k havárii na přívodu vody. Když k takové havárii dojde, je to velmi nepříjemné, protože voda se sama od sebe nezastaví. Je nutný rychlý zásah obyvatel a následně dobrý instalatér.
Co dělat při havárii vody?
Především musíte co nejdříve zavřít hlavní přívod vody.

01-macon tien

Alarm do domu? V dnešní době bohužel nutností

Bojíte se o svůj majetek a život? Znepokojuje Vás stále rostoucí kriminalita a stoupající počet vyloupených domů? Pak byste měli zvážit zabezpečení svého domova, např. pomocí alarmu, videotelefonu a kamerového systému.

tien

Regály na pneumatiky – Ideální řešení pro vaše pneu

Pokud patříte do skupinky lidí, kteří každoročně řeší pro mnohé společný problém, s uskladněním pneumatik, které musíte složitě skladovat na místech, které k tomu nejsou zrovna příznivě uzpůsobena, pak tu máme pro vás ideální a velmi praktické řešení. Tento zdánlivě obyčejný problém řeší snad každý řidič, či řidička a to hned dvakrát do roka.

salmax tien

Teprve až vánoční osvětlení nastolí tu správnou atmosféru

Vánoce jsou pro někoho zkouškou odolnosti nervového systému a pro ty další pouze příjemnou záležitostí, která je zakončena poklidným posezením v kruhu rodinném. Alespoň na malý moment zapomenout na všední starosti, hrát si s dětmi, připravovat výzdobu. Uznejte sami, že bez vánočního osvětlení se žádný domov neobejde.

tien

Co všechno můžete požadovat od firmy, která má pokládat podlahu!

Jen v samotném Liberci a okolí můžeme najít hned několik desítek firem, které nabízí pokládku podlah do novostaveb nebo při rekonstrukcích stávajících bytů a rodinných domů. Rozdíly v kvalitě jednotlivých firem jsou bohužel velké a tak je třeba výběr nepodcenit a vybrat tu správnou. Specializované firmy na pokládku podlah se poznají podle několika hledisek.

AZclean tien

Úklidové služby od profesionálů – čistota a pořádek bez starostí

Pracovní výkon a nasazení ovlivňuje celá řada faktorů. A mnohé z nich lze velmi jednoduše měnit tak, aby se jednalo o vliv pozitivní. Mezi takové patří i prostředí, ve kterém lidé pracují. Aby bylo příjemné, mělo by být nejen vhodně zařízené s dostatkem světla, ale především čisté a uklizené.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce