Interiér

tien

Malování interiéru s profesionály

Když máme před sebou malování našeho bytu, jistě si říkáme, že tato práce se nám ani trochu nelíbí a určitě se snažíme této činnosti vyhnout. Není divu, protože příprava místnosti a závěrečný úklid nemáme nikdo moc v oblibě. Ale jako vhodné řešení se nabízí profesionální malířská firma, která nám může v tomto směru vytrhnout trn z paty.

tien

Jak dokonale vyčistit koberec

Koberec slouží nejen jako dekorace do bytu, ale také jako spolehlivá ochrana před poškozením například dřevěné podlahy. Je nutné jej ale také čas od času pořádně vyčistit, protože se v něm usazují nečistoty a bakterie, což není úplně ideální pro lidi trpící alergiemi. Také pokud máme doma domácího mazlíčka, je nutné koberec vyčistit.

tien

Moderní doba má i moderní služby, ke kterým řadíme i úklidové služby profesionálních společností

Všechny moderní úklidové firmy nabízejí svým zákazníkům širokou škálu úklidových služeb. Tento typ moderních služeb, jako je profesionální úklid obytných, kancelářských prostor, který se také nazývá úklid, je dnes velmi žádaný.

012-sauny tien

Saunování má pozitivní vliv na lidský organismus

Pravidelná návštěva finské sauny s sebou přináší spoustu výhod. V první řadě zvyšuje imunitu organismu, tudíž nebudete tak náchylní k nemocem. Navíc si odpočinete a získáte ztracenou energii. V následujících řádcích se zaměříme právě na saunování.
Obyvatelé severských zemí, obzvláště Finska, jsou vůči nachlazení a nemocem imunní.

03-sluzba-sklenari tien

Když sklenáře, tak spolehlivého

Pokud potřebujete řemeslníka na zasklení oken, dveří nebo výloh, zvolte prověřenou kvalitu. Na trhu můžete najít firmy dávající práci pouze prověřeným zaměstnancům. Takoví pracovníci prošli důkladným ověřením své kvalifikace i psychotesty a museli se rovněž prokázat čistým trestním rejstříkem.

01-schodiste-zabradli tien

S novým schodištěm nedělejte kompromisy

Při nákupu nového zábradlí nebo i celého schodiště zvolte dodavatele, který pracuje s kvalitními materiály a dokonale zvládá své řemeslo. Pořizujete si totiž produkty, které budete využívat řadu let. Vyplatí se proto vsadit na kvalitu a nedělat zbytečné kompromisy. Investice do nejlepších výrobků na trhu se vám mnohonásobně vyplatí.

tien

Vyberte si tu nejkvalitnější podlahu v Liberci

Kvalitní podlahová plocha je velmi důležitá a tvoří jeden ze základů každého interiéru. Výběr krytin je dnes skutečně pestrý. Doby, kdy se do interiéru pokládaly pouze koberce, jsou již dávno pryč. Velmi oblíbené jsou zejména umělé povrchy, jimž vévodí především linoleum anebo vinyl. Vybírat si lze ale i z různých modelů laminátových podlah.

01-instalater tien

Z průšvihu vás dostane instalatér

V takřka každém domě nebo bytě dříve či později dojde k havárii na přívodu vody. Když k takové havárii dojde, je to velmi nepříjemné, protože voda se sama od sebe nezastaví. Je nutný rychlý zásah obyvatel a následně dobrý instalatér.
Co dělat při havárii vody?
Především musíte co nejdříve zavřít hlavní přívod vody.

01-macon tien

Alarm do domu? V dnešní době bohužel nutností

Bojíte se o svůj majetek a život? Znepokojuje Vás stále rostoucí kriminalita a stoupající počet vyloupených domů? Pak byste měli zvážit zabezpečení svého domova, např. pomocí alarmu, videotelefonu a kamerového systému.

tien

Regály na pneumatiky – Ideální řešení pro vaše pneu

Pokud patříte do skupinky lidí, kteří každoročně řeší pro mnohé společný problém, s uskladněním pneumatik, které musíte složitě skladovat na místech, které k tomu nejsou zrovna příznivě uzpůsobena, pak tu máme pro vás ideální a velmi praktické řešení. Tento zdánlivě obyčejný problém řeší snad každý řidič, či řidička a to hned dvakrát do roka.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce