Interiér

úklid domácností Praha tien

Profesionální úklid domácností

Úklid domu je nedílnou součástí každodenního života. Hlavním cílem je tedy obnovit pořádek, odstranit prach a nepořádek. Domácí práce ale nejsou zrovna oblíbenou činností, zejména v případě, že je venku krásné počasí nebo chodíme z práce dost pozdě a na úklid nám nezbývá čas ani chuť.

POKLÁDKA PODLAH PRAHA tien

Pokládka vinylové podlahy

Vinylová podlaha je v současné době velmi žádanou podlahou a je to vynikající povrch s působivým vzhledem a slušnými vlastnostmi. Instalace není nijak zvlášť obtížná a může být provedena i svépomocí, ale v případě, že nejsme zrovna domácí kutilové, můžeme se obrátit na odbornou firmu, která se těmito službami zabývá.

tien

Malování interiéru s profesionály

Když máme před sebou malování našeho bytu, jistě si říkáme, že tato práce se nám ani trochu nelíbí a určitě se snažíme této činnosti vyhnout. Není divu, protože příprava místnosti a závěrečný úklid nemáme nikdo moc v oblibě. Ale jako vhodné řešení se nabízí profesionální malířská firma, která nám může v tomto směru vytrhnout trn z paty.

tien

Jak dokonale vyčistit koberec

Koberec slouží nejen jako dekorace do bytu, ale také jako spolehlivá ochrana před poškozením například dřevěné podlahy. Je nutné jej ale také čas od času pořádně vyčistit, protože se v něm usazují nečistoty a bakterie, což není úplně ideální pro lidi trpící alergiemi. Také pokud máme doma domácího mazlíčka, je nutné koberec vyčistit.

tien

Moderní doba má i moderní služby, ke kterým řadíme i úklidové služby profesionálních společností

Všechny moderní úklidové firmy nabízejí svým zákazníkům širokou škálu úklidových služeb. Tento typ moderních služeb, jako je profesionální úklid obytných, kancelářských prostor, který se také nazývá úklid, je dnes velmi žádaný.

012-sauny tien

Saunování má pozitivní vliv na lidský organismus

Pravidelná návštěva finské sauny s sebou přináší spoustu výhod. V první řadě zvyšuje imunitu organismu, tudíž nebudete tak náchylní k nemocem. Navíc si odpočinete a získáte ztracenou energii. V následujících řádcích se zaměříme právě na saunování.
Obyvatelé severských zemí, obzvláště Finska, jsou vůči nachlazení a nemocem imunní.

03-sluzba-sklenari tien

Když sklenáře, tak spolehlivého

Pokud potřebujete řemeslníka na zasklení oken, dveří nebo výloh, zvolte prověřenou kvalitu. Na trhu můžete najít firmy dávající práci pouze prověřeným zaměstnancům. Takoví pracovníci prošli důkladným ověřením své kvalifikace i psychotesty a museli se rovněž prokázat čistým trestním rejstříkem.

01-schodiste-zabradli tien

S novým schodištěm nedělejte kompromisy

Při nákupu nového zábradlí nebo i celého schodiště zvolte dodavatele, který pracuje s kvalitními materiály a dokonale zvládá své řemeslo. Pořizujete si totiž produkty, které budete využívat řadu let. Vyplatí se proto vsadit na kvalitu a nedělat zbytečné kompromisy. Investice do nejlepších výrobků na trhu se vám mnohonásobně vyplatí.

tien

Vyberte si tu nejkvalitnější podlahu v Liberci

Kvalitní podlahová plocha je velmi důležitá a tvoří jeden ze základů každého interiéru. Výběr krytin je dnes skutečně pestrý. Doby, kdy se do interiéru pokládaly pouze koberce, jsou již dávno pryč. Velmi oblíbené jsou zejména umělé povrchy, jimž vévodí především linoleum anebo vinyl. Vybírat si lze ale i z různých modelů laminátových podlah.

01-instalater tien

Z průšvihu vás dostane instalatér

V takřka každém domě nebo bytě dříve či později dojde k havárii na přívodu vody. Když k takové havárii dojde, je to velmi nepříjemné, protože voda se sama od sebe nezastaví. Je nutný rychlý zásah obyvatel a následně dobrý instalatér.
Co dělat při havárii vody?
Především musíte co nejdříve zavřít hlavní přívod vody.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce