Finance, peníze, půjčky

tien

Pohoršuje Vás cena plynu? Vsaďte na levnější plyn

Některým domácnostem se používání plynu od nového roku prodraží. Citelně to poznáte, pokud i plynem topíte. Možná je načase říci „STOP“ drahým dodavatelům a poohlédnout se po novém, levnějším dodavateli. To se pozitivně odrazí na složenkách za plyn a na Vašem rodinném rozpočtu.

tien

Jak správně refinancovat hypotéku

Blíží se konec výhodné fixace úrokové sazby hypotečního úvěru na vámi zakoupenou nemovitost? V takovém případě je dobré se poohlédnout po refinancování hypotéky, jelikož máte opravdu velkou šanci získat mnohem výhodnější úrok.

Zoldaci_cz tien

Jak najít a udržet dobrého obchodního zástupce?

Bez kvalitního obchodního zastoupení se neobejde téměř žádná firma. Jenže najít takového „obchoďáka“, který bude zajišťovat neustálý přísun zakázek a svou práci bude odvádět zcela profesionálně, to není jen tak. Obchodní zastupování je v současné době jednou z nejvyhledávanějších profesí, protože v očích mnoha lidí vypadá jednoduše.

cena-plynu tien

Porovnání cen plynu a elektřiny

Žijeme v době neustálého zdražování a nejinak je tomu i v případě cen plynu a elektřiny. Jaké jsou ale možnosti, abyste přeci jen každoročně ušetřili a nemuseli se jakkoliv omezovat? Mnoho rad a nápadů, ale především cenovou kalkulačku nabízí portál usporypenez.cz. Jednoduché pravidlo v obou případech zní, porovnejte ceny a zjistěte, kolik nabízí konkurence.

plyn tien

Změna dodavatele plynu: jak přejít k jinému dodavateli

Jednou z možností, jak ušetřit za provozní náklady při chodu domácnosti, je změna dodavatele plynu. Tato záležitost je v dnešní době poměrně jednoduchá, je otázkou doslova několika minut, kdy si majitel domácnosti vybere nového dodavatele, k němuž přejde. Změna dodavatele plynu přitom může přinést roční úspory až ve výši několika tisíc korun.

Americká hypotéka tien

Americká hypotéka

Při zjišťování, jaká forma úvěru by byla vhodná pro financování vašeho vysněného příbytku, jste určitě narazili na slovní spojení americká hypotéka.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce