Exteriér a zahrada

Reklama: Realizace zahradních okrasných jezírek, kompletní servis a údržba, stavba koupacích jezírek, stavby moderních koupacích jezírek a biotopů, dovoz japonských KOI kaprů, dohled při výstavbě zahradních jezírek, profesionální vysávání nečistot a kalů v jezírku. Stavební portál STAVBA-DOMU.CZ, to jsou tipy, nápady a inspirace na téma stavba domu, zařízení interiéru či budování vaší zahrady

tien

Ta správná krycí plachta na bazén

Krycí plachty na bazén jsou hlavní složkou našeho portfolia produktů a kompletně je přizpůsobujeme klientům na míru. V praktickém ohledu tyto plachty radikálně zvyšují komfort užívání bazénu a volba jejich vlastností je zcela na klientovi.

tien

Krycí plachty pro venkovní bazény

Samozřejmě, že si asi léto neumíme představit bez koupání a vodních radovánek. Venkovní bazény se tak stávají častějším doplňkem každého rodinného domu. Určitě to ale neznamená, že když si pořídíme bazén a napustíme ho vodou, že se už prakticky o nic nemusíme starat.

02-dlazba tien

Možnosti využití kamenného obkladu a dlažby na terasu

Při rekonstrukci nebo zcela nové výstavbě domu, bytu či exteriéru v nejbližším okolí rodinného domu se vždy hledí na výslednou cenu, která velice často zakrývá četné a především zajímavé možnosti. Jednou z takových možností, jak si vylepšit stávající bydlení nebo naopak posunout komfortní vzhled nového projektu se skrývá v kamenné dlažbě a obkladu.

02-zaluzie tien

Stínící technika

Vytvořit optimální podmínky k práci, k životu či ke specifičtějším aktivitám jako je posezení s přáteli relaxaci nebo stolování je základem ke komfortnímu užívání daného prostoru. Stínící technika se tak stává neodmyslitelnou součástí důmyslného řešení jakéhokoliv konceptu.

05-stany tien

Zahradní party stany do každého počasí

Spoléháte se na předpověď počasí a snažíte se venkovní oslavy a rodinné sešlosti plánovat podle meteorologické stanice? Pokud se vaše odpověď pohybuje v kladných kruzích, přejeme vám pevné nervy, jelikož všichni moc dobře víme, jak to nakonec dopadá.

tien

Cené rady architektů při výstavbě domu

Společnost Master design tvoří tým mladých a nadějných architektů i projektantů působící po celé České republice se specializací na výstavbu luxusních vil a domů. Veškeré návrhy jsou dělány s ohledem na maximální energetickou nenáročnost, design a komfort užívání daných prostorů. Mnoho klientů však dělají stále stejnou chybu dokola.

1628-incana_montana_copper tien

Zkušenost: STAVBA KAMENNÉHO PLOTU

Blíží se léto a naše děti přišly opět s novým nápadem. Tentokrát se ale nejedná o nové kolo či kolečkové brusle. Letos přišly s myšlenkou pořídit si pejska. Jsou prý už velicí a zodpovědní a o nového mazlíčka by se pečlivě starali. Jenomže háček je v tom, že naše zahrada není od okolních sousedů nijak ohraničená.

dafe tien

Vhodný kandidát pro vaše představy o plastových oknech

Plánujete výměnu starých oken za nové modely? Už se nemůžete dočkat, jak bude váš dům zářit novotou? Výměna oken je ovšem velice zásadní událostí v historii vašeho bydlení. Vybrat si správnou společnost není vůbec jednoduché. Mnohé jsou bez důležitých zkušeností a nepoužívají vyspělé technologie a špičkové materiály.

lesenie tien

Kde půjčit lešení, jste-li z Prahy?

Pokud jste z Prahy, můžete si půjčit lešení od společnosti Lehman. Není to nic složitého a výborné ceny vám budou jistě imponovat. Lešení Praha od společnosti Lehman je nabízeno v mnoha typech a variacích, většinou se z něj dají poskládat celé komplexy kolem budov.

rekonstrukce-strechy tien

Rekonstrukce střechy kvalitně a výhodně s AHF Stavby!

Kdo potřebuje zrekonstruovat střechu, ať už šikmou nebo dokonce plochou, hledá nejspíš tu nejlepší firmu, která práci odvede kvalitně, neřekne si o nehorázné peníze a vše bude naprosto profesionální. AHF stavby přesně tohle nabízí. A umějí mnohem víc.

Když jde o opravu střechy, není někdy situace snadná.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce