Dům

Reklama: Nevíte, jaký typ rodinného domu zvolit? Dřevostavbu, pasivní dům, nízkoenergetický dům nebo klasický zděný rodinný dům? Poradíme vám s výběrem. Kvalitní, profesionálně provedené zateplení fasády za rozumnou cenu? Kdo vyzkoušel Profibau ví, že to jde. Nabídka domů na prodej na www.spisska-nova-ves.365reality.sk

tien

Sruby na klíč jen a pouze u Honka

Sruby na klíč se vyznačují vysokou jednoduchostí a dalšími vítanými vlastnostmi. Není proto divu, že jejich popularita v posledních letech nezadržitelně roste. Rozsáhlá skupina lidí je stále má jako vynikající způsob, jak si zařídit bydlení přesně podle svých představ a všech specifikací.

01-loreta-homes tien

Skvělé bydlení v rámci projektu Loreta Homes

Pohodové bydlení v krásné lokalitě si dnes může pořídit každý z nás. Ideální volbou jsou přitom zejména samostatně stojící rodinné domy, jež jsou součástí developerského projektu Loreta Homes Pyšely. Ten nabízí celkem 64 luxusních rodinných domů u Benešova v atraktivním Prostředí Posázaví nedaleko golfového hřiště Loreta.

01-domy tien

Rodinné domy na klíč se určitě vyplatí

Postavit si krásný nový dům je snem mnohých z nás. Realizace ovšem v určitých případech nemusí být nejjednodušší. Stavba svépomocí anebo dodavatelským způsobem není zrovna optimální. Stát vás totiž může spousty fyzických sil, anebo v druhém případě nervů.

pudni-vestavby-10 tien

Proč si pořídit půdní vestavbu?

Pokud vlastníte dům, jistě vás už napadla myšlenka, jak co nejlépe využít podkrovní prostor. Takzvané půdní vestavby jsou dnes velmi oblíbené. V čem tkví jejich výhoda? Půdní byty jsou skvělým řešením pro rozšíření obytné plochy. Navíc je vestavba velmi útulným prostorem a nabízí opravdu atraktivní bydlení.

rekonstrukce-strechy tien

Rekonstrukce střechy kvalitně a výhodně s AHF Stavby!

Kdo potřebuje zrekonstruovat střechu, ať už šikmou nebo dokonce plochou, hledá nejspíš tu nejlepší firmu, která práci odvede kvalitně, neřekne si o nehorázné peníze a vše bude naprosto profesionální. AHF stavby přesně tohle nabízí. A umějí mnohem víc.

Když jde o opravu střechy, není někdy situace snadná.

magellan-01 tien

Zabezpečovací systémy jsou důležité pro firmy i rodinné domy

Bohužel dnešní doba je taková, že každý z nás si svůj majetek musí stále více chránit. To se samozřejmě týká komerčních budov a sídel firem, ale také rodinných domů. Počet vloupání se neustále zvyšuje a zloděje jen tak něco nezastaví. Na zabezpečení objektů si tedy musíte dávat stále více záležet.

Aura-Statenice-praha tien

Aura Statenice – Dokonalé bydlení pro rodiny s dětmi má své jméno

Projekt, který v roce 2012 získal hned dvě ocenění za realitní projekt roku. To už plně vypovídá o tom, že je resort Aura v Statenicích ideální možností pro každého, kdo hledá to nejlepší, okres Praha-západ, bydlení nedaleko Prahy, a to v nádherné přírodě.

bydleny-vinor-domy tien

Bydlení Vinoř nabízí nové domy a pozemky

Nedávno byl zahájen prodej nových rodinných domů v Praze 9 – Vinoř. My se Vám jej proto pokusíme představit. Bydlení Vinoř bylo dokončeno v roce 2013. S případným nákupem byste rozhodně neměli otálet, jelikož po celé Praze je opravdu velmi mnoho zájemců. Máte jedinečnou možnost získat rodinný domek za cenu bytu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).

rekonstrukce domu tien

Lze revitalizovat panelový dům s hnízdištěm Rorýse obecného?

I panelový dům se občas stane vítaným útočištěm chráněného Rorýse obecného. Když si postaví hnízdo na panelovém domě, máme problém. Pokud chceme revitalizovat dům, na kterém je Rorýs uhnízděn, stavební úpravy musí probíhat v souladu se zákonem č. 114/1992 Sb.

omitky1 tien

Strojní omítky

Stavějte moderně! Využívejte nových technologií, které Vám usnadní a urychlí průběh realizace stavby a mnohdy Vám i ušetří finanční prostředky.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce