Byt

Inspirace pro moderní bydlení. Zjistěte jaká je aktuální Cena vody v ČR.

tien

Renovace parket tak, jak má být

Parkety se dají nazvat bez diskuse podlahovou klasickou. Ať jsou lakované nebo voskované, pro původní vzhled je třeba jim věnovat nějakou pozornost a péči. Pravidelné čištění je samozřejmost, občasná renovace parket Praha pak může vzhled oživit ještě více.
Dřevěné parkety přijímají – stejně jako nábytek – vlhkost a teplotu okolí.

tien

Když se rozhodneme malovat…

Asi nejdůležitějších fází opravy nebo rekonstrukce v bytě, jsou doplňky a nástěnné dekorace. Jde o to, aby v bytě vládla příjemná atmosféra, aby se všichni obyvatelé bytu cítili dobře, aby doma vládla atmosféra útulnosti, ale zároveň aby náklady na opravu nepřesáhly rozpočet. Jedním z nejjednodušších řešení je malování stěn.

01-skvela-inspirace-pro-male-balkony-a-lodzie tien

Skvělá inspirace pro malé balkony a lodžie

Jak si zařídit oázu klidu? Kdo z nás by si nepřál vlastnit byt, u kterého by nechyběla rozlehlejší veranda nebo balkon či alespoň lodžie? Mít zkrátka místečko, kde si budete moci sednout s ranní kávičkou, poklábosit s přáteli nebo se sem ve volných chvílích posadit s knihou. I menší lodžie nebo balkon se stane vašim útočištěm.

tien

Chcete po rekonstrukci bytu vrátit zpět sedačku nebo běhoun?

Rekonstrukce bytu s sebou přináší poměrně vysoké náklady a to bez ohledu zda se jedná o rekonstrukci bytu kompletní nebo částečnou. Není tedy divu, že mnoho zájemců o rekonstrukce dovybavuje svoje byty po rekonstrukci postupně dle množství financí. Velmi často se do nově zrekonstruovaného bytu navrací původní běhouny, sedačky, křesla, matrace i postele.

pudni-vestavby-10 tien

Proč si pořídit půdní vestavbu?

Pokud vlastníte dům, jistě vás už napadla myšlenka, jak co nejlépe využít podkrovní prostor. Takzvané půdní vestavby jsou dnes velmi oblíbené. V čem tkví jejich výhoda? Půdní byty jsou skvělým řešením pro rozšíření obytné plochy. Navíc je vestavba velmi útulným prostorem a nabízí opravdu atraktivní bydlení.

central-park-praha tien

Central Park Praha

Nové bydlení Central Park Praha nabízí atraktivní nové byty a domy v unikátním soukromém parku o velikosti 15 000 m čtverečních. Lokalita Žižkova blízká centru Prahy je velmi vyhledávaným místem. Hlavní cíl developerského projektu Central Park Praha je respekt vůči klientům a jejich přáním ohledně specifik životního stylu.

Rezidence-Manovka tien

Nové možnosti bydlení v Praze

Hledáte bydlení v Praze? Sháníte nový moderní byt za rozumnou cenu? Lákají Vás moderní bytové komplexy s komfortním bydlením a plnou občanskou vybaveností? Novostavby v Praze jako Rezidence Rozhledna, Rezidence Manovka nebo Žižkov City nabízejí moderní komfortní bydlení v oblasti se skvělou dostupností do centra města a plnou občanskou vybaveností.

Pronájem bytu v Praze tien

Pronájem bytu v Praze

Praha je město příležitostí, jak ke studiu, pro kariéru nebo pro život ve velkoměstě. Otázku, kterou musíte vždy řešit, je bydlení. Praha nabízí bezpočet variant a možností. Můžete se vydat cestou najít si bydlení sám nebo se spolehnout na realitní agentury. Inzerce v tomto ohledu je bohatá.

Screenshot_1 tien

Test realitních portálů s pronájmy bytů Pardubice

Koupili jste si nový byt či dům v Pardubicích? Rádi byste jej pronajali? Nevíte, kde najít vhodný pronájem bytu Pardubice? Kam se obrátit? Vyzkoušejte náš test realitních portálů na pronájem bytů Pardubice. Naleznete v něm placené servery s širokou nabídkou i bezplatnou inzerci. Posuďte sami.
 

 

1. Portál BytyPardubice.eu
Portál BytyPardubice.

att17872800_f tien

Jak na pronájem bytu

Máte volný byt? Rádi byste jej zpeněžili? Nevíte, jak jej co nejlépe pronajmout? Na co si dát pozor? Čeho se vyvarovat?
Pronájem bytu může být velmi zajímavým finančním příspěvkem do rodinného rozpočtu. Máte-li byt po babičce nebo volný byt po svatbě, nemusíte jej hned prodávat, zvažte nejprve možnost pronajmutí jiné osobě.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce