Magazín bydlení

Tip: Rady, tipy a triky na téma bydlení. V této nové rubrice, bychom Vám chtěli poskytnout rady, tipy a případně triky, jak si vylepšit své bydlení. www.bytyroztyly.cz prohlédněte si nabídku nových bytů. www.zelene-mesto-2.cz lukrativní bydlení na Praze 9‎. Nadmotolskymhajem.cz nové byty v Praha-Motol.

tien

Renovace parket tak, jak má být

Parkety se dají nazvat bez diskuse podlahovou klasickou. Ať jsou lakované nebo voskované, pro původní vzhled je třeba jim věnovat nějakou pozornost a péči. Pravidelné čištění je samozřejmost, občasná renovace parket Praha pak může vzhled oživit ještě více.
Dřevěné parkety přijímají – stejně jako nábytek – vlhkost a teplotu okolí.

tien

Když se rozhodneme malovat…

Asi nejdůležitějších fází opravy nebo rekonstrukce v bytě, jsou doplňky a nástěnné dekorace. Jde o to, aby v bytě vládla příjemná atmosféra, aby se všichni obyvatelé bytu cítili dobře, aby doma vládla atmosféra útulnosti, ale zároveň aby náklady na opravu nepřesáhly rozpočet. Jedním z nejjednodušších řešení je malování stěn.

tien

Malování interiéru s profesionály

Když máme před sebou malování našeho bytu, jistě si říkáme, že tato práce se nám ani trochu nelíbí a určitě se snažíme této činnosti vyhnout. Není divu, protože příprava místnosti a závěrečný úklid nemáme nikdo moc v oblibě. Ale jako vhodné řešení se nabízí profesionální malířská firma, která nám může v tomto směru vytrhnout trn z paty.

tien

Jak dokonale vyčistit koberec

Koberec slouží nejen jako dekorace do bytu, ale také jako spolehlivá ochrana před poškozením například dřevěné podlahy. Je nutné jej ale také čas od času pořádně vyčistit, protože se v něm usazují nečistoty a bakterie, což není úplně ideální pro lidi trpící alergiemi. Také pokud máme doma domácího mazlíčka, je nutné koberec vyčistit.

tien

Montované haly je řešení pro každého

Montované haly představují v současné době spolehlivé a hlavně rychlé řešení zastřešených prostor doslova v každém oboru.

tien

Spolehlivé dodávky

Jestliže máme před sebou rekonstrukci chalupy nebo máme v plánu dokonce stěhování, jistě se neobejdeme bez většího vozu, jakým je dodávka. Může ale nastat situace, kdy zjistíme, že takový vůz vlastně nikdo z našich známých nemá k dispozici a tak musíme hledat řešení jinde.

tien

Ta správná krycí plachta na bazén

Krycí plachty na bazén jsou hlavní složkou našeho portfolia produktů a kompletně je přizpůsobujeme klientům na míru. V praktickém ohledu tyto plachty radikálně zvyšují komfort užívání bazénu a volba jejich vlastností je zcela na klientovi.

tien

Sruby na klíč jen a pouze u Honka

Sruby na klíč se vyznačují vysokou jednoduchostí a dalšími vítanými vlastnostmi. Není proto divu, že jejich popularita v posledních letech nezadržitelně roste. Rozsáhlá skupina lidí je stále má jako vynikající způsob, jak si zařídit bydlení přesně podle svých představ a všech specifikací.

tien

Moderní doba má i moderní služby, ke kterým řadíme i úklidové služby profesionálních společností

Všechny moderní úklidové firmy nabízejí svým zákazníkům širokou škálu úklidových služeb. Tento typ moderních služeb, jako je profesionální úklid obytných, kancelářských prostor, který se také nazývá úklid, je dnes velmi žádaný.

tien

Betonové podlahy a jejich oprava

Betonové podlahy jsou vhodné pro skladové prostory, výrobní haly, ale můžeme vidět u nás doma nebo i ve společných prostorách bytových domů a sklepech. Tyto podlahy jsou v takových případech velmi namáhány a i ta nejpevnější a nejlepší podlaha se po čase používání znehodnotí. Objeví se nejen praskliny, ale také výmoly a prašnost.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce