Magazín bydlení

Tip: Rady, tipy a triky na téma bydlení. V této nové rubrice, bychom Vám chtěli poskytnout rady, tipy a případně triky, jak si vylepšit své bydlení. www.bytyroztyly.cz prohlédněte si nabídku nových bytů. www.zelene-mesto-2.cz lukrativní bydlení na Praze 9‎. Nadmotolskymhajem.cz nové byty v Praha-Motol.

01-skvela-inspirace-pro-male-balkony-a-lodzie tien

Skvělá inspirace pro malé balkony a lodžie

Jak si zařídit oázu klidu? Kdo z nás by si nepřál vlastnit byt, u kterého by nechyběla rozlehlejší veranda nebo balkon či alespoň lodžie? Mít zkrátka místečko, kde si budete moci sednout s ranní kávičkou, poklábosit s přáteli nebo se sem ve volných chvílích posadit s knihou. I menší lodžie nebo balkon se stane vašim útočištěm.

tien

Bez kvalitní kancelářské židle do nového bytu prostě ani ránu!

Ať už jde o studentský pokoj nebo pracovnu manažera, určitě se každý z nás shodne na tom, že pohodlí tu rozhodně nesmíme stavět na vedlejší kolej. A pomoci nám k tomu mohou třeba i klasické kancelářské židle, bez kterých by prostě pracovní koutek nebyl tím, čím by měl správně být.

01-ubytovani-liberec tien

Ubytování Liberec

Dříve představoval Babylón velkou říši v Mezopotámii, tedy na území dnešního Iráku, dnes tuto v překladu „Bránu boží“ najdete i v České republice a to na severu našeho území. V Liberci se nachází moderní zázemí pro rodiny s dětmi, přičemž jednou z hlavních atrakcí je právě zmíněný Babylón, které nabízí i ubytování.

01-komoda tien

Bílý masivní nábytek je moderním trendem

Bílý masivní nábytek je současným trendem ve světě bydlení. Díky stylové rozličnosti tento nábytek dokonale zapadne do rustikálního, klasického i nadčasového interiéru. Jeho popularita neustále stoupá, neboť dodává místnostem optimistickou a odlehčenou atmosféru.
Masivní nábytek si každá generace zamiluje díky přirozenosti, bytelnosti a dlouhé životnosti.

012-sauny tien

Saunování má pozitivní vliv na lidský organismus

Pravidelná návštěva finské sauny s sebou přináší spoustu výhod. V první řadě zvyšuje imunitu organismu, tudíž nebudete tak náchylní k nemocem. Navíc si odpočinete a získáte ztracenou energii. V následujících řádcích se zaměříme právě na saunování.
Obyvatelé severských zemí, obzvláště Finska, jsou vůči nachlazení a nemocem imunní.

03-sluzba-sklenari tien

Když sklenáře, tak spolehlivého

Pokud potřebujete řemeslníka na zasklení oken, dveří nebo výloh, zvolte prověřenou kvalitu. Na trhu můžete najít firmy dávající práci pouze prověřeným zaměstnancům. Takoví pracovníci prošli důkladným ověřením své kvalifikace i psychotesty a museli se rovněž prokázat čistým trestním rejstříkem.

01-autolakovna tien

Lakovna – jak ji vybavit co nejlépe

Mnoha řidičům se občas stane menší nehoda. Nemusíte vůbec bourat, stačí jeden malý škrábanec. Nebo se vracíte s nákupními taškami k autu a zjistíte, že zatímco jste nakupovali, někdo vám lehce poškrábal lak. Ačkoli to není závada, po níž by vůz byl nepojízdný, dokáže to člověka vyvést z míry. Navíc je to vada na kráse vašeho hýčkaného automobilu.

tien

Firmy i úřady musejí mít vyřešené skartování dokumentů

Už několik let ve firmě ukládáte dokumenty do šanonů a skládáte jeden vedle druhého do polic nebo pro ně máte místo ve skříních? Dříve či později budete muset konstatovat, že takhle nemůžete postupovat věčně. Papírových dokumentů přibývá s každou poštou a každým obchodním či jiným případem, který musíte řešit.

tien

Nabídku bytů v Praze najdete na jednom místě

Zájemcům o koupi nového bytu v Praze je k dispozici portál shromažďující kompletní nabídku bydlení v hlavním městě. Stránky věnují pozornost například levným bytům, kterých je dostatek jak mezi novostavbami, tak i ve starší zástavbě. Stejně tak je na nich možné vybírat s nabídky luxusního bydlení v centru Prahy pro náročnější zákazníky.

01-schodiste-zabradli tien

S novým schodištěm nedělejte kompromisy

Při nákupu nového zábradlí nebo i celého schodiště zvolte dodavatele, který pracuje s kvalitními materiály a dokonale zvládá své řemeslo. Pořizujete si totiž produkty, které budete využívat řadu let. Vyplatí se proto vsadit na kvalitu a nedělat zbytečné kompromisy. Investice do nejlepších výrobků na trhu se vám mnohonásobně vyplatí.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce