Lakovna – jak ji vybavit co nejlépe

01-autolakovna

Mnoha řidičům se občas stane menší nehoda. Nemusíte vůbec bourat, stačí jeden malý škrábanec. Nebo se vracíte s nákupními taškami k autu a zjistíte, že zatímco jste nakupovali, někdo vám lehce poškrábal lak. Ačkoli to není závada, po níž by vůz byl nepojízdný, dokáže to člověka vyvést z míry. Navíc je to vada na kráse vašeho hýčkaného automobilu. A pokud nejste automechanik nebo velmi zručný všeuměl, obrátíte se na odborníky.

Nevíte jak na to? Zeptejte se odborníka

Zařídit si vlastní autolakovnu není vůbec snadná záležitost. Stejně tak jako doplňovat či opravovat její součástí, jež časem odcházejí. Každá lakovna musí obsahovat mnoho prvků, které by měly splňovat požadavky zákazníků co nejlépe a nejefektivněji. Jak ale vybrat z množství nabídek? Firma Naver vám spolehlivě poradí a dodá veškeré vybavení do provozu. Všechna zařízení jsou určena provozům pro aplikace různých nátěrových hmot a provozům zaměřujícím se na úpravy povrchů.

Firma Naver vám pomůže s projektováním prostorů pro lakovnu, vyřídí potřebná povolení a administrativní záležitosti na úřadech a pomůže vám samozřejmě vybrat ty nejlepší a nejefektivnější díly, které ale budou maximálně úsporné. Kromě toho vám bude skladovat náhradní díly.

Multifunkční pracoviště

Co by měla lakovna obsahovat? A jak ji zařídit co nejlépe, aby byl zákazník maximálně spokojený? Každá správná autolakovna se skládá z mnoha částí. Ze všeho nejdřív potřebujete lakovací kabinu. To je speciální box, který je určen pro aplikaci různých druhů nátěrových hmot. Jedná se o specifické pracoviště, jenž musí odpovídat nejmodernějším trendům autoopravárenství a zároveň poskytovat komfort vašim zaměstnancům. Stříkacích kabin je velké množství a vy si můžete vybrat tu, která bude splňovat jakékoli vaše požadavky.

Kromě toho vám firma dodá míchací boxy, přípravná pracoviště, sušící kabiny, odsávací stěny, vstupní a výstupní agregáty či veškeré další příslušenství.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce