Kvalitní kovové regály nejen do obchodů a skladů

Profesionální skladovací a úložné systémy, to jsou praktické a kvalitní regály, které dobře poslouží v obchodech, skladech, archivech, garážích a dokonce i v domácnostech. Tyto moderní policové systémy jsou kovové, s pozinkovanou plechovou úpravou, a tedy velmi bytelné. Zároveň ale působí elegantně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Regály můžete uzpůsobit podle konkrétního zamýšleného využití. Díky nim beze zbytku využijete dostupný prostor, a i když nedisponujete právě velkou plochou, můžete na ní uskladnit mnoho věcí, přehledně a pohodlně. Pokud skladujete zboží, budete mít s těmito obchodními regály vždy přehled, kde je konkrétní artikl uložen, a snadno se k němu dostanete.

Špičková konstrukce a snadná montáž

Špičková konstrukce, bezpečná a kvalitní, to je přesně to, co se od skladových regálů očekává. A regály EU vám tyto požadavky do puntíku splní. V první řadě jde o české výrobky. Při jejich výrobě jsou dodržovány všechny platné normy Evropské unie. Obstojí i ve velmi náročném prostředí. Nemusíte se bát, že vám s montáží bude muset pomoci odborník. Namontovat je zvládne snad každý. I díky tomu, že není zapotřebí šroubů. Jednotlivé díly policových regálů se zasouvají do sebe, a drží i bez přišroubování.

Stabilní systém s možností vysoké zátěže

Požadavky na regály do obchodů jsou především dlouhá životnost a vysoká nosnost. Regály EU vytvářejí dohromady vysoce stabilní systém, který toho opravdu hodně unese. Na jednu polici můžete umístit třeba 350 kg, a nebude s tím problém. Pokud vám sestavení systému přestane vyhovovat, můžete si jej jednoduše přizpůsobit a obměnit. Využijte účelně prostor i v archivech, prodejnách nebo domácnostech. Je mnoho míst, kam tyto skvělé police umístit.

Univerzální stavebnicové systémy do obchodů

Policový systém tvoří ideální regály do prodejen. Sestavíte je jako stavebnici a hodí se pro různé typy prodávaného zboží, od drogerie po zeleninu. Existuje několik variant podle toho, jaký sortiment se v obchodě prodává. Celý systém lze doplnit různými vitrínami, dělícími prvky a závěsnými háčky pro ještě větší praktičnost. Euro regály se hodí do malých prodejen i do supermarketů. Díky nim zařídíte prodejnu levně a přitom kvalitně.

Praktické regály do domácností

I v domácnostech je nutno skladovat věci přehledně a pohodlně. Kovové regály do domácností mohou mít lehčí plastové police. Většinou zde neukládáme tak těžké věci, a tento systém je flexibilnější. Police snadno omyjete a přemístíte. Vyrobeny jsou z tvrzeného plastu, který toho hodně vydrží. Jednu polici můžete zatížit až 150 kg. A na která místa v domácnosti se tyto policové sestavy hodí?

  • Do dílny
  • Do garáže
  • Do sklepa
  • Do spíže, komory, předsíně

Domácí pracovna, kancelář

Nebojte se využít rozměrnější regály nejen pro průmyslové účely, ale také doma. Ušetříte mnoho místa, času a svých vlastních nervů. Je to cesta k uspořádané domácnosti.

Kategorie: Interiér, Magazín bydlení, Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce