Koněvova 126 – Bydlete v dokonalých bytech v centru Prahy

Pokud jste již slyšeli o oblíbeném projektu Koněvova 126, potom víte, že má v oblasti realit skutečně co nabídnout. Samotná oblíbenost projektu je dána již jeho lokalizací, jelikož onou čtvrtí, kde se nachází, je Žižkov – tedy téměř přímé centrum Prahy. To samozřejmě zajistí perfektní dopravní obslužnost, a dostupnost jakýchkoliv služeb. Pokud bychom měli být konkrétní, v těsné blízkosti projektu Koněvova 126 se nachází tramvajová zastávka Ohrada, nedaleko je též banka, lékárna, školy, nebo úřady. Samotná městská část Praha 3 ale myslí na možnosti odpočinku, které reprezentuje především park Vítkov, nebo park Židovské pece.

konevova_byty_zizkov

Kvalitně zrekonstruované byty

Základem projektu Koněvova 126 je původní činžovní dům, který byl však kompletně zrekonstruován, a to s ohledem na požadavky moderního bydlení, ale i požadavky izolace. Tu zajišťuje nejenom kvalitní izolace fasády, ale i dřevěná eurookna. Základem jsou také plynové kotle Vaillant, které mají na starosti úsporné a efektivní vytápění, i ohřev vody. Samozřejmostí je poté variabilita materiálů, od špičkových plovoucích podlah, po kvalitní obklady v koupelnách. Vše se zárukou dokonalé sladěnosti, a to i díky prvkům vyrobených na zakázku.

Pro jednotlivce, ale i rodiny s dětmi

Samotná lokalita Prahy 3, Žižkov je oblíbená u všech generací, a jim také odpovídá nabídka bytů. Zatímco jednotlivci nebo páry rozhodně uspokojí dispozice 1+kk nebo 2+kk, náročnější klienti, a to v podobě rodin, jistě ocení třeba rozsáhlý byt 3+kk o ploše téměř sto metrů čtverečných. Navíc poskytne projekt Koněvova 126 ke každému bytu také sklepní kóji, popřípadě i možnost zakoupit si parkovací místo pro váš vůz. Tím se opět přibližuje mnohem více potřebám samotných nájemníků.

Výběr z osmi podlaží, s možností balkonu a teras

Ty nejvyšší patra poté uchvátí také možností terasy, která na celý Žižkov (Praha 3) nabídne neodolatelný výhled. Stejně tak mohou mít přísun čerstvého vzduchu a pobytu na něm ti obyvatelé, kteří zvolí možnost bytu s balkonem, a to s orientací do rozsáhlého vnitrobloku. Zkrátka projekt Koněvova 126 ukazuje, že i v centru Prahy lze narazit na dokonalé možnosti bydlení.

Kategorie: Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce