Když sklenáře, tak spolehlivého

03-sluzba-sklenari

Pokud potřebujete řemeslníka na zasklení oken, dveří nebo výloh, zvolte prověřenou kvalitu. Na trhu můžete najít firmy dávající práci pouze prověřeným zaměstnancům. Takoví pracovníci prošli důkladným ověřením své kvalifikace i psychotesty a museli se rovněž prokázat čistým trestním rejstříkem. Důvody jsou zřejmě, zákazníci pouštějí příslušníky různých profesí až do bytu a je proto nutné, aby byli zcela bezúhonní a spolehliví.

Využijte havarijní služby

Pokud se dostanete do situace, kdy potřebujete co nejrychleji řešit zasklení, zvažte přizvání havarijní služby. V Praze a ve středních Čechách máte možnost zavolat si rychlou pomoc non stop. Její pracovníci jsou připraveni vyrazit za klienty kdykoliv a mají dostatek vybavení a materiálu, aby zvládli i rozsáhlejší problémy. V takovém případě budete mít sklenářské práce vyřešené obratem.
Stejná firma nabízí také zajištění dalších prací. Pokud tedy potřebujete například zámečníka nebo truhláře, můžete rovněž využít jejích služeb. Váš partner se postará o souběh práce sklenáře a všech dalších řemeslníků.

Preventivní prohlídka předejde překvapením

Jako majitelé domů, bytů a provozoven zvažte možnost nechat si čas od času udělat preventivní prohlídku svých objektů sklenáři. Ušetříte si následné náklady s odstraňováním havárií, protože předcházení problémům je vždy levnější než jejich následná likvidace. Zároveň tak snížíte riziko ublížení na zdraví při neočekávané události.

Nová skla vám pomohou ušetřit

Pokud chcete investovat do své bezpečnosti, může vám sklenář si instalovat skla s bezpečnostní fólií. Ta brání průniku zlodějů a má i řadu dalších pozitivních vlastností. Také v případě, že chcete dát do pořádku své hospodaření s teplem, můžete vsadit na sklo. Starší okna totiž propouštějí příliš mnoho tepla. Proto je vhodné je vybavit izolačními dvojskly, které jsou z hlediska zadržování tepla mnohem výhodnější.

Kategorie: Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce