Kde půjčit lešení, jste-li z Prahy?

Pokud jste z Prahy, můžete si půjčit lešení od společnosti Lehman. Není to nic složitého a výborné ceny vám budou jistě imponovat. Lešení Praha od společnosti Lehman je nabízeno v mnoha typech a variacích, většinou se z něj dají poskládat celé komplexy kolem budov.

lesenie

Lehman dodává především hliníková lešení a hydraulické plošiny a samozřejmě veškeré příslušenství k nim. Nechybí některé speciality pro stavitele, kterými jsou kupříkladu závěsné či šplhací lávky, nebo schodišťové roboty.

Dané lešení nebo jiné stavební prvky si zde můžete nejen koupit, ale také pronajmout, což je výhodné především pro jednorázovou stavbu.

Hliníková lešení a jejich výhody

Pokud si chcete pořídit lehké a přitom velice odolné lešení, je Lehman Praha jasnou volbou. Takové lešení se dá výborně skládat do větších celků a manipulace je navíc maximálně bezpečná. Hlavní výhodou je tedy lehkost. Jistě vám bude vyhovovat i nízká pořizovací cena a výhodná cena za pronajmutí lešení, plošin či lávek.

Hliníková lešení jsou nabízena v těchto podobách:

  • Pojízdné hliníkové lešení
  • Skládací hliníkové lešení
  • Spojovací hliníkové lávky
  • Sloupové lešení
  • Fasádové lešení
  • Lešeňové díly
  • Přístupové rámy

Půjčovna lešení Praha vám umožní pronájem hliníkového lešení na kratší i delší dobu, vždy s vámi konzultuje dispozice vaší stavby a použití ideálního lešení nebo specializovaných lávek.

Hydraulické plošiny Matilsa a Faraone

Společnost Lehman dodává také dva typy hydraulických plošin, které se můžou pochlubit vysokou funkčností a snadnou manipulací. První je Matilsa, model určený především k mobilnější práci v exteriéru, pro jakýkoliv terén. Opačný pól pak může tvořit druhý typ hydraulické plošiny od této firmy, plošina Faraone. Ta je zase určena spíše k nemobilní činnosti, tedy stacionární. Kupříkladu to můžou být různé opravy. Faraone se dá využít venku i uvnitř.

Schodišťové roboty

Možná ještě neznáte tento typ domácího, ale také firemního pomocníka, který slouží především k přepravování těžkých břemen po schodech. Schodišťové roboty jsou také součástí pestré nabídky společnosti Lehman- lešení Praha a patří k těm nejkvalitnějším na trhu. Můžete si vybrat různé typy pojezdů, větší či menší přepravní rudly, ale také třeba schodišťového robota, který dokáže pracovat zcela automaticky. Toto zařízení vám velice usnadní práci ve skladových prostorách, kde je třeba překonávat schody.

Lávky

Závěsné a šplhací lávky nesmí v nabídce Lehman- Lešení Praha chybět. Slouží tam, kde je třeba maximálně mobilně pracovat a kde není jiná možnost uchycení. Lávky se dají snadno uchytit na jakýkoliv typ lešení, zvláště pak jsou kompatibilní s lešením od výrobce Lehman.

Vždy vstříc zákazníkovi

Využijte také služeb této společnosti, za zkoušku to rozhodně stojí, o čemž svědčí nejen spousta kladných zákaznických referencí, ale i pohnutá historie. Firma Lehman patří k nejzkušenějším na trhu, má své vlastní postupy a technologie a především jde vždy naproti svým abonentům.

Kategorie: Exteriér a zahrada, Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce