Jednoduchá práce s nářadím Dolmar a Metabo

width584

S pohodlným bydlením v rodinném či řadovém domě je často spojena i zahrada jako místo pro odpočinek nebo hry s dětmi či posezení s přáteli a rodinou. Udržet si krásný, plně funkční dům a rozkvetlou a nápaditou zahradu, není ale vždy otázkou jednoduché a rychlé práce. Tak proč si ji neulehčit? Chytré nářadí Dolmar a Metabo má dlouhou tradici a celou řadu spokojených zákazníků. Široké spektrum produktů je možné využít pro domácí kutilství i práci na zahradě.

Nepodceňujte výběr zahradního náčiní

Kutilství se neobejde bez kvalitního nářadí a zařízení, které je vždy takovou malou pojistkou precizního výsledku. Je potřeba uchytit polici nebo garnýž? Vrtání do zdiva se bez příklepové vrtačky neobejde. Utahování šroubků, sestavení nábytku nebo také uvolnění šroubů nemusí být ani pro ženu problém. Místo klasického šroubováku poslouží výborně Aku šroubovák s možností nastavení točivého momentu a jednoduché výměny nástavců. Aku šroubovák lze používat rovněž jako vrtačku. Vrtání společně se sekáním se dá zvládnout také pomocí jiného zařízení a to konkrétně kombinovaného kladiva. K broušení dřeva, umělých hmot, kovů, kamene a lakovaných ploch se přidá vibrační nebo úhlová bruska. Výhodou moderních technologií je důraz nejen na kvalitu a funkce, které celkově usnadňují práci, ale výrobci rovněž myslí na ergonomii. Pohodlné držení nářadí eliminuje únavu a chytré funkce jednotlivých zařízení snižují riziko úrazu při práci. Široké spektrum produktů Metabo nabízí pohodlný způsob, jak se postarat o dům i zahradu.

Práce na zahradě je dostatek během celého roku. Zazimování a jarní údržba zahrady patří v mnoha ohledech k stěžejním pro konečný výsledek v létě. Dolmar nabízí prvotřídní zahradní techniku, která změní práci na zahradě v zábavu. Řetězové a motorové pily jsou při zpracování dřeva nebo ořezávání stromů k nezaplacení, stejně jako šikovné plotořezy nebo nůžky potřebné pro dokonalou úpravu živých plotů. Nejvíce času, který je během roku stráven na zahradě, je věnováno úpravám trávníku. Upravený zelený koberec podtrhuje příjemný vzhled domu. Časté sekání trávy si zaslouží techniku, která nezklame v půli práce. Nejpohodlnějším způsobem, jak posekat trávu, je traktůrek či rider, který v podstatě umožňuje pracovat bez pohybu. Další technikou, která dobře poslouží, jsou samozřejmě sekačky, kterých existuje celá řada a variant. Problém u traktorů a sekaček může nastat v případě obrubníků, kmenů či jiných vystouplých překážek. Tráva poroste dál a bude kazit celkový dojem upravenosti. V takovém případě se nabízí univerzální křovinořezy a vyžínače, které nedají přečnívající trávě šanci. K provzdušnění trávníku a půdy, které je důležité především ve fázi zazimování, dobře poslouží vertikutátor. Zahradní technika a moderní zařízení usnadňují a zpříjemňují práci na zahradě, a proto by neměly chybět u žádného domu.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce