Jahodnice 4

Jahodnice 4 představují developerský projekt novostavby, která poskytne komfortní nové byty jižně od ulice Českobrodská. Nové byty budou navazovat na původní obytný celek Jahodnice, který je v současné době stále vyvíjen a modernizován. Jedná se o městskou část Prahy 9 – Hostavice, přesto se však noví zájemci o bydlení nemusí bát zbytečného ruchu. Celý developerský projekt Jahodnice 4 je situován do údolí potoka Rokytka. Tiché a klidné místo je obklopeno zelení, rybníky a příjemnou přírodou lákající k vycházkám. Developerem novostavby Jahodnice 4 je společnost Skanska a samotná kolaudace již byla realizována.
 


jahodnice-4
 
Novostavba Jahodnice 4 nabídne 61 nových bytů, a to s dispozicemi od 1+kk až po 4+kk. Některé z nich nabízejí balkon, jiné se zase mohou pochlubit prostornou terasou. Celkově se výměra jednotlivých bytů pohybuje od 33 do 93 metrů čtvrtečních. Samozřejmostí je jak možnost stání na ulici, tak garážové parkování. Přístup k samotným bytovým jednotkám je zajištěn výtahem. K dispozici je novým majitelům i sklep a celý developerský projekt je koncipován tak, aby byl zajištěn i bezpečný bezbariérový přístup.
 
Nové byty Jahodnice 4 jsou situovány do ulice Lomnická, která představuje klidné a příjemné místo s dobrou dostupností centra velkoměsta. Autobusem se lze pohodlně dopravit do blízkých stanic metra Hloubětín, Palmovka, Skalka či Depo Hostivař. Díky tomu developerský projekt (v Praze 9) nabízí možnost rozumného skloubení života vzdáleného od ruchu velkoměsta a práce v Praze. Motoristé zajisté ocení blízkost Pražského okruhu, milovníci přírody a historie zase zámecký park Dolní Počernice. Ten v sobě skýtá příjemná místečka pro piknik, stylovou restauraci, památné stromy a možnost cyklistiky, běhu či Nordic Walkingu. Zároveň se v něm nacházejí cenné sochy, které mohou, společně se blízkým zámečkem, potěšit oko každého milovníka umění. Nedaleko se navíc nachází i golfový resort s 18 jamkami.
 
Povodí tekoucí Rokytky lákalo k osídlení oblasti Dolních Počernic již v pravěku a samotné doklady máme právě z pozdní doby kamenné. Mezi významné památky této oblasti patří samozřejmě stejnojmenný zámek, který vznikl přestavbou středověké tvrze na počátku čtrnáctého století. V současné době je na něm vidět zvláště barokní ráz, a významný je jak zámek samotný, tak půvabná historická zahrada. Ta je uzpůsobena do podoby anglického parku. Za zmínku pak stojí ještě jedna památka – a to románský kostelík pocházející z 12. století.

Kategorie: Magazín bydlení, Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce