Hykro- obytné vozy a vše, co k nim patří

Firma Karavan centrum HYKRO byla založena již v roce 1996 a roku 1999 se stala s.r.o. Co do počtu zastupovaných značek je největším prodejcem karavanů v České republice. Na profesionální úrovni funguje také půjčovna obytných aut, s velmi atraktivními modely. Každý zákazník, který o pořízení komfortního cestovního vozu uvažuje, si zde může vybrat obytné přívěsy různých značek, od špičkových výrobců. Kvalitními značkami se mohou pyšnit také obytná vozidla, která v prodejnách nebo e-shopu této společnosti seženete za bezkonkurenční ceny. 

obytne-vozy-02

Nabízení výrobci:

  • Carado, Fendt, Kabe, Wilk, Knaus- přívěsná zařízení
  • Weinsberg, Carado, Carthago, Malibu, LaStrada- obytné vozy

Nové auto na cesty nebo zapůjčení?

Ve společnosti Hykro si můžete auto zapůjčit, ale také rovnou koupit nové vozidlo na cesty a na dovolenou, takové, které bude vyhovovat celé vaší rodině. Nechybí ani zánovní přívěsy, které jsou připravené k okamžitému používání, a jsou za velice výhodné pořizovací náklady.

Obytná auta

Velmi moderní jsou obytná auta, kde na rozdíl od přívěsů je obytná část pevně spojená s částí pojízdnou. Odpadá tedy někdy trošku náročnější připojování a takovýto vůz se také lépe řídí, o couvání ani nemluvě. Také u společnosti Hykro si můžete naleznout zánovní i nové obytné auto od různých výrobců.
S obytným autem můžete zažít tu nejkrásnější dovolenou, dá se v něm také regulérně bydlet. Pokud jste dosud o takovém životě jen snili, sen se může stát skutečností.

Výhodné mobilní domy

Hykro centrum nabízí také skvělý trend současné doby. Tím jsou mobilní domy. Jsou opatřené kolečky, ovšem na delší vzdálenosti se transportují spíše na návěsu a kolečka slouží až k následné manipulaci na místě. Stále více lidí, kteří chtějí ušetřit náklady na složité stavby a mají rádi mobilitu, volí právě takové domky nebo rovnou větší stavby, které se zcela vyrovnají klasickému bydlení.

Doplňky a náhradní díly

Firma Hykro má také svůj e-shop, kde nabízí zákazníkům nejen nové a použité obytné automobily, ale také nezbytné náhradní díly a doplňky pro jejich opravy a vylepšení. Jedná se například o tato příslušenství a díly:

  1. Chemické WC
  2. Klimatizace
  3. Solární panely
  4. Střešní okna
  5. Osvětlení
  6. Karavanové topení
  7. Tlumiče a pérování
  8. Nosiče kol a zavazadel

V elektronickém obchodě najdete také vše potřebné pro maximální zabezpečení karavanů, tedy různé alarmy a kamery, případně zařízení, která zabrání zlodějům ve vniknutí.

Leasing a pojištění jsou součástí služeb

Společnost nabízí také další přidané hodnoty, kdy za vás kupříkladu vyřeší pojištění a další náležitosti. Pokud nemáte potřebnou hotovost, pomůže leasing, který opět zprostředkuje tento špičkový dodavatel automobilů s obytnou vestavbou, tažených přívěsů a podobných aut, která dokážou nahradit bydlení.

Není to však jen obyčejná nemovitost, ale vlastně movitost, protože ji kdykoliv můžete kamkoliv přemístit, kdykoliv se můžete snadno odstěhovat.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce