Developerský projekt Nové Chabry

Atraktivní lokalita Prahy 8, všestranné a pohodlné bydlení nedaleko panenské přírody – tak lze několika slovy charakterizovat developerský projekt Nové Chabry. Zde se totiž nalézá vše, co je potřebné pro moderní život. Výborným nápadem bylo situovat bytový komplex Nové Chabry do severní části Prahy 8 do těsného sousedství parku Draháň – Trója a přírodního parku Ládví, který je chráněnou památkou. Samotné domy jsou obklopeny přírodní zelení, což zaručuje nádherné výhledy z oken a balkonů.

dolni_chabry_projekt

Rezidence Nové Chabry Praha 8 je vlastně soukromý areál čítající čtyři spojené bytové domy doplněné o nezbytnou recepci. Vybírat je možné z 88 nových bytů v dispozicích od 1 + kk po 4 + kk o velikostech 39 m2 až 100 m2. Při výstavbě se dbalo především na zdravotní hlediska, proto byly použity výhradně přírodní materiály a dodrženy nejmodernější technologické postupy. Výborná tepelná izolace díky kvalitní vyzdívce a dřevěným Eurooknům se projeví především v nízkých energetických nákladech. Každý rezident si může vybírat z širokého portfólia jak standardních, tak i luxusních obkladů a dlažeb. Přízemní byty mají přiděleny zahrady, ve vyšších patrech lze odpočívat na prostorných balkonech. K bytovým komplexům náleží i podzemní garážové stání a každý byt je „dovybaven“ sklepní kójí. Navíc, pokud kdokoliv ze zájemců projeví touhu stát se architektem svého bydlení, společnost Star Group coby developer umožní úpravu bytové jednotky dle přání klienta.

lokalitě Prahy 8, Dolní Chabry si každý přijde na své, ať se jedná o pobyt v krásné přírodě nebo o sportovní či kulturní vyžití. Vždyť jenom v blízkém parku Draháň – Troja lze najít na 479 hektarech botanickou a zoologickou zahradu včetně veřejnosti přístupného Trojského zámku. Pro milovníky zdravých procházek přirodou je určeno několik naučných stezek v Tróji či v Ďáblickém háji, který je součástí parku Ládví. Cyklisté, ať sportovní nebo jen rekreační, určitě ocení množství tras vedoucích velmi zajímavými místy – přes Tróju, Stromovku, Letnou, Hradčanskou, atd. s dojezdem na Zbraslav či do Dejvic.

Za zmínku určitě stojí i nedaleké kino Svět, historická a funkční Karlínská synagoga či pro veřejnost otevřená Ďáblická hvězdárna. Na vrchu Ládví vedle hvězdárny se nachází ojedinělé místo pro nádherné výhledy na polovinu Čech. V samotné lokalitě Prahy 8 blízko komplexu Nové Chabry se nachází vše potřebné pro spokojený život. V areálu bytových domů stojí mateřská školka s velikým dětským hřištěm, základní škola se nachází opodál. Minutová je dostupnost lékárny, obchodů, banky, restaurací či kaváren. K větším nákupům poslouží blízké centrum Letňany a Čakovice. Díky zastávkám tramvaje a MHD se lze dostat pohodlně do centra Prahy. Projekt Nové Chabry nabízí uspokojující bydlení po všech stránkách.

Kategorie: Magazín bydlení, Nové bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce