Chcete po rekonstrukci bytu vrátit zpět sedačku nebo běhoun?

Rekonstrukce bytu s sebou přináší poměrně vysoké náklady a to bez ohledu zda se jedná o rekonstrukci bytu kompletní nebo částečnou. Není tedy divu, že mnoho zájemců o rekonstrukce dovybavuje svoje byty po rekonstrukci postupně dle množství financí. Velmi často se do nově zrekonstruovaného bytu navrací původní běhouny, sedačky, křesla, matrace i postele. Aby byl oživen jejich vzhled a vypadaly jako nové, je však třeba provést hluboké čištění a to ideální pomocí vody. Rozhodně však nedoporučujeme toto čištění provádět doma svépomocí bez profesionálního stroje na mokré čištění a bez profesionální chemie. Proč je výhodnější si na mokré čištění koberců objednat firmu jsme se zeptali pana Zemánka, majitele firmy Čištění koberců Praha.

Klasické suché čištění koberců a sedaček odstraní pouze povrchovou vrstvu prachu, ale nevytvoří efekt hloubkového vyčištění. Aby byly do zrekonstruovaného byl navrácen čalounění nábytek a koberce kvalitně vyčištěné, je mokrá metoda tlakového čištění zcela nezbytná. Do tkaniny se za pomoci této metody vpravuje za pomoci extraktoru na mokré čištění směs čisticí chemie a vody, která na sebe během okamžiku naváže povrchově i hluboce usazené nečistoty, prach, roztoče a alergeny. Tato směs je ve zlomku sekundy okamžitě odsáta pryč do sběrné nádoby umístěné v extraktoru a povrch zůstává pouze mírně navlhlý. Schnutí trvá dle podmínek v místnosti cca 4-8 hodin, urychlit schnutí je možno pomocí otevřeného okna, v případě malých koberečků je dobré vyvěsit je přes zábradlí nebo na sušák.

Stroje na čištění koberců je možno rovněž zapůjčit. Půjčovny jsou v každém větším městě, pro obyvatele Prahy je k dispozici například půjčovna strojů na čištění koberců Praha v lokalitě Praha 4 – Michle. Půjčovné na dobu 24 hodin je ve výši 330,-Kč na den a zdarma dostanete 10 dávek čisticí chemie, rady k používání a návody na fungování. K dispozici pro dotazy je navíc zákaznická linka a zákaznický e-mail fungující včetně víkendů.

Kategorie: Byt

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce