Chcete hezký odolný a kvalitní zapuštěný bazén? Volte betonový!

Pokud přemýšlíte o realizaci bazénu na vaší zahradě, jistě budete stát před základní volbou jeho druhu. Při této volbě byste měli porovnávat jednotlivé druhy a především jejich parametry v odolnosti proti opotřebení a poškození, kvalitě materiálů a samozřejmě i vzhled bazénu. Ačkoli je na trhu více druhů, při porovnání jednotlivých parametrů vychází nejlépe zejména betonové zapuštěné bazény.

bazen

Výstavba bazénu nepřekročí náklady

Některé druhy a typy bazénů mají velmi náročný proces přípravy před samotnou realizací. Ta je náročná finančně i časově. Tyto přípravné činnosti většinou nejsou započítány v ceně bazénu, ale jejich cena se může ceně bazénu i velmi přiblížit. Celková suma za realizaci bazénu může být tedy mnohem vyšší, než předpokládáte. Pokud se ale rozhodnete pro betonový bazén, tato situace vás rozhodně nečeká. Jednotlivé etapy výstavby betonových bazénů jsou totiž realizovány velmi rychle a není zapotřebí je realizovat v mnoha krocích. Zároveň patří náklady na výstavbu k nejnižším na trhu. Výsledek je odolný a vypadá skvěle. Zejména pokud se obrátíte na specialisty v tomto oboru. Například na firmu TERMOBAZÉNY s.r.o.

Firma TERMOBAZÉNY s.r.o. využívá jednoduchou, ale velmi účinnou metodu

V roce 2005, kdy byla firma založena, bylo hlavní specializací společnosti TERMOBAZÉNY s.r.o. zakrytí bazénu, konkrétně spíše zakrytí bezpečnostními plachtami. Společnost TERMOBAZÉNY s.r.o. je dokonce výrobcem bezpečnostní bazénové plachty pro bazény. Postupem času společnost neustále rozšiřovala nabídku svých produktů a služeb. Nyní patří v oblasti zakrytí bazénů k nejodbornějším firmám v republice s velmi široko nabídkou typů. Ovšem firma nezůstala pouze u oblasti bezpečnostních folií, ale postupně rozšiřuje svou nabídku. V té najdete v současnosti i výstavbu betonových bazénů. Betonový bazén od společnosti TERMOBAZÉNY s.r.o. je realizován jednoduchou, ale velmi účinnou metodou. Jedná se o specializované šalovací bazénové bednění. To tvoří železobetonová konstrukce, která se vylévá betonem. Po zaschnutí a vytvrdnutí betonu se bednění sundá. Celý bazén je takto připraven k obložení keramickými obklady nebo bazénovou folií. Ačkoli se tato metoda může zdát velmi jednoduchá, bez přesnosti a zkušeností hrozí velké riziko chyb. Naštěstí firma TERMOBAZÉNY s.r.o. má zkušeností mnoho a přesnost realizace může zajistit.

Kategorie: Exteriér a zahrada, Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce