Central Park Praha

Nové bydlení Central Park Praha nabízí atraktivní nové byty a domy v unikátním soukromém parku o velikosti 15 000 m čtverečních. Lokalita Žižkova blízká centru Prahy je velmi vyhledávaným místem. Hlavní cíl developerského projektu Central Park Praha je respekt vůči klientům a jejich přáním ohledně specifik životního stylu. V nabídce jsou nejrůznějiší varianty bydlení.
 


 
central-park-praha
V celkovém počtu 547 bytů nalezneme v rámci obytného komplexu Central Park Praha byty typů 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk i 6+kk. Byty jsou k dispozici o rozloze 32 až 347 metrů čtverečních. Byty jsou v současné době připraveny k okamžitému nastěhování. Nabídka bydlení je skutečně široká. Je možné vybírat z bytů, mezonetů a penthousů ve věžích nebo zvolit bydlení v jednom z originálních terasových domů. Drtivá většina bytových jednotek má k dispozici samostatnou technickou místnost. Zde je možné umístit pračku a sušičku. Většina ložnic má vlastní samostatnou koupelnu, ve většině případů s přirozeným denním světlem. Společně s bytovou jednotkou jsou k dispozici i nadstandardně velké sklepy a podzemní parkoviště. V rámci ceny je zahrnuto DPH, sklep a u většiny bytů jedno či dvě garážová stání v podzemním parkovišti.
 
Nové byty Central Park Praha se nacházejí na rozhraní mezi městskými částmi Žižkov a Vinohrady spadajícími pod Prahu 3. Svou optimální lokalitou nabízejí jednoduché a rychlé spojení s centrem, zároveň jsou oázou zeleně a klidu. Novostavba se nachází na vyvýšené pozici, mezi ulicemi Ke Kapslovně, Pitterova a Malešická. Novostavba Centra Park Praha nabízí přírodní park Parukářka vhodný pro procházky nebo jogging. Lokalita se může pyšnit krásným výhledem na město a Pražský Hrad. Dopravní spojení je velmi dobře zajištěno. Jen pár kroků od nových bytů se nachází dvě zastávky MHD, tramvajová i autobusová. V těsné blízkosti novostavby jsou situovány také stanice metra A Flóra a Želivského. Cesta do centra města na Václavské náměstí trvá zhruba 15 minut tramvají nebo 4 zastávky metrem. Občanská vybavenost je zajištěno také blízkostí obchodního a zábavního centra Flora, kam se dostanete tramvají během 10 minut.

Kategorie: Byt, Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce