Byty Vidoule – nové bydlení v Praze 5

Opravdu zajímavé a luxusní bydlení předkládá developerská společnost Intertrade Group ve svém projektu Byty Vidoule umístěném do klidného prostředí městské části Praha 5 – Košíře kousek vedle obytné čtvrti Cibulka. Mimochodem, zmíněná obytná čvrť postavená stejnou developerskou společností se pyšní cenou v soutěži Best of Reality. Dva bytové komplexy Bydlení Vidoule vzájemně propojené podzemními garážemi stojí hned u silnice Noskova. Od komunikace jsou vedeny vstupy do domu a vjezdy do podzemních prostor, kde se kromě garáží nachází i sklepní kóje a další technické zázemí bytových jednotek.

Novostavby Vidoule nabízejí klientům 50 bytů v dispozicích od 2 + kk až po 5 + kk. Velikosti bytů se pohybují v intervalu od 51 m2 až po 143 m2. Z bytových jednotek v prvním podlaží se vychází přímo do zahrady s altánem, byty ve třetím a čtvrtém patře mají balkony. Velmi prostornou terasou se mohou pochlubit bytové jednotky v posledním čtvrtém podlaží. Jak již bylo naznačeno, k novým bytům náleží garážové stání a sklepní kóje, oboje zahrnuté do ceny bytu. Ke standardní nabídce všech bytových interiérů patří vysoce kvalitní materiály renomovaných značek – velkoformátové obklady, sanitární keramika Laufen nebo Villeroy & Boch, vana Lusso, dýhované dveře, dřevěná eurookna, třívrstvé dřevěné podlahy.

Vytápění je řešeno individuálně se zásobníkem pro ohřev vody TUV, koupelny mají ve výbavě otopný řebřík. Navíc, od velikosti 3 + kk mají byty v základu 2 toalety, od 4 + kk dokonce dvě koupelny. Každý byt je připraven pro pozemní či satelitní příjem televize, datové a telefonní rozvody jsou samozřejmostí.

Důvodem pro postavení bytových domů právě do přírodní lokality v Praze 5 – Košíře bylo zdravé bydlení s čerstvým vzduchem a zelení kolem. Projekt Bydlení Vidoule je zasazen do kopce a z balkonu a teras se nabízejí nádherné výhledy do okolí. Samotná vilová čtrť, kterou se přijíždí k bytovým domům, vstoupila ve známost díky kultovnímu filmu Pelíšky. V sousedství ležící lesopark Cibulka je místem pro krásné procházky s rodinou. Rekreační i zarytí „milovníci“ kola ocení množství cyklostezek, v kopci pod komplexem lze najít tenisové kurty a squashové centrum. Golfoví nadšenci mohou využít hřiště v nedalekém Motole. Blízko obytných domů se nachází jak mateřská, tak základní škola. Autobusem, který má zastávku hned u domu, lze za pár minut dojet k Andělu, centru obchodů, kultury a zábavy.

Je s podivem, že v Praze 5 lze najít tak výjimečně klidné místo k bydlení obklopené přírodou. A projekt Byty Vidoule jím je. Navíc ty nádherné pohledy na celé město.

Kategorie: Magazín bydlení, Nové bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce