Byty v lokalitě Nusle

Investice do vlastního bydlení patří bezesporu k těm, kterým lidé věnují největší pozornost. Kromě velikosti a dispozice bytu hraje při rozhodování velkou roli také lokalita, ve které se bude nacházet. Ideální kombinací, kterou by měly nové byty na prodej splňovat, je klidné prostředí a snadná dostupnost do centra města. Oběma těmto podmínkám skvěle vyhovují nové byty v Praze 4 – Nuslích, které vznikají v rámci developerského projektu Liberty Building. Do centra Prahy se odtud dostanete rychle autem i prostřednictvím MHD. Zároveň si budete moci užívat klidného prostředí nedalekých Grébových sadů.
 


 
Nabídka nových bytů v lokalite Praha 7: Avenium, Prague Marina, Byty U Garáží, Byty Malířská.
 

 
Nové byty v lokalitě Nusle se budou nacházet v širším centru Prahy. Jsou položené v městské části Praha 4, v těsném sousedství městské části Praha 2. Konkrétně se bude jednat o trojúhelník sevřený ulicemi Kloboučnická, Bartoškova a V Horkách, který vytváří vnitroblok s příjemným odpočinkovým zázemím. Nové byty v Praze 4 budou umístěny částečně ve zcela novém bytovém domě a zčásti ve zrekonstruovaném domě s přístavbou. V nabídce nových bytů na prodej naleznete rovněž oblíbené loftové byty s příjemným výhledem do okolí. Pro všechny majitele bytů by měla být zajištěna vnitřní garážová stání – na 114 bytů by jich mělo připadat 129. V přízemí budov vzniknou také nebytové prostory, které budou sloužit jako obchody a kanceláře.
 
Nové byty v Praze 4 se skvěle hodí jako bydlení pro rodiny i jednotlivce. Mohou být rovněž dobrou investicí, které vám zajistí výhodné zhodnocení vašich peněz. Nové byty na prodej by měly být zkolaudovány na začátku r. 2014, za výhodných podmínek si je však můžete rezervovat již nyní. Pokud vás nabídka bytů v lokalitě Nusle zaujala, můžete si domluvit nezávaznou schůzku s prodejci společnosti Geosan Development, kteří vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy ohledně bytů i možností jejich financování.

Kategorie: Byt, Magazín bydlení, Nové byty

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce