Byty Jinočany – vyměňte váš starý byt za nový

Také toužíte po lepším bydlení? Nyní je to snadnější, než jste si dříve mysleli. Byty v Jinočanech, tedy samotný developer, přichází s nabídkou, jak vyměnit váš starý byt, za váš nový. A co od toho nového můžete čekat? Ve zkratce vše, co odpovídá trendům moderního bydlení.


style="display:inline-block;width:468px;height:60px"
data-ad-client="ca-pub-7806920696596493"
data-ad-slot="3568439540">

Lokalita, která nezklame

Co je základem každého spokojeného života, to je jistě lokalita. A ta v Jinočanech rozhodně zaujmout dokáže. A čím? Třeba nádhernou přírodou, bohatou historií, a zároveň perfektní dopravní obslužností. Jinočany se totiž nacházejí na samotné západní hranici Prahy, a tak není problém cestovat za prací, za studiem, nebo za zábavou. A vydáte-li se na druhou stranu, uchvátí vás lokalita Českého krasu, a jeden z nejkrásnějších tuzemských hradů, a to Karlštejn.

Samotné Jinočany však mají co nabídnout i z hlediska občanské vybavenosti. Samozřejmostí je školka a základní škola, zdravotní středisko se základní péčí, a to včetně té zubařské. Stejně tak je k dispozici pošta, knihovna, restaurace i obchod. A pokud je vám to málo, doslova na dohled je Praha, a nejbližším bodem zábavy je OC Zličín.

Nechte se okouzlit dokonalým luxusem

A co vás čeká při vstupu do samotných bytů v Jinočanech, které jsou součástí projektu, který zde realizuje developerské společnost BEMETT a.s.? Určitě je to luxus, a dokonalý moderní vzhled. Vstupte do koupelny, a uchvátí vás moderní a skvěle vypadající dlažba. Při vstupu do ostatních místností vás zase ohromí dokonalá kombinace kvalitních materiálů, u podlah počínaje, a u kvalitních dveří a zárubní konče.

To vše je samozřejmostí u všech bytů, které jsou v rámci projektu k dispozici. A zatímco mladé páry ocení byty o dispozicích 2 + kk o užitné ploše od 44 do 73 metrů čtverečných, ti nejnáročnější klienti mohou žít spokojený život v bytě o dispozicích 4+kk, a užitné ploše téměř 100 čtverečných metrů. Zkrátka dokonalé bydlení již dostalo své reálné jméno, i podobu.

Kategorie: Magazín bydlení, Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce