Bydlení Vinoř nabízí nové domy a pozemky

Nedávno byl zahájen prodej nových rodinných domů v Praze 9 – Vinoř. My se Vám jej proto pokusíme představit. Bydlení Vinoř bylo dokončeno v roce 2013. S případným nákupem byste rozhodně neměli otálet, jelikož po celé Praze je opravdu velmi mnoho zájemců. Máte jedinečnou možnost získat rodinný domek za cenu bytu.

bydleny-vinor-domy

Ačkoli se Bydlení Vinoř nenachází přímo ve středu Prahy, automobilem se do centra dostanete za krásných 20 minut. Velkou výhodou této lokality je především klid a bezproblémová atmosféra. Doslova na dohled budete mít velké nákupní centrum Letňany, takže o občanskou vybavenost se taktéž bát nemusíte. V blízkosti Bydlení Vinoř naleznete také všechny typy škol, cyklostezky, golfový areál či dokonce parkurové závodiště.

Pokud byste měli zájem pouze o stavební pozemek, pak jsme Vám jej schopni kdykoli poskytnout. Většina zákazníků ovšem preferuje již postavený dům na klíč. Rodinné domy se vyznačují opravdu velmi vysokou kvalitou a nadstandardním vybavením. Mimo rodinné domy Vám můžeme nabídnout taktéž řadové domy, které jsou cenově dostupnější širšímu spektru zákazníků. Bydlení Vinoř nabízí celkem 28 domů a 21 pozemků k prodeji.

Veškeré podlahové krytiny jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu. Kupříkladu každá koupelna disponuje dlažbou v hodnotě až 500Kč/m2, v ostatních místnostech domu naleznete laminátovou podlahu. Všechny koupelny jsou doplněny o otopný žebřík. Součástí každého domu je i vlastní balkon.

Venkovní design všech domů je vskutku jedinečný. Podobný projekt jako Bydlení Vinoř nemá na českém území zatím obdoby. V okolí každého domu bude dostatečné množství zeleně pro Vaši lepší psychickou pohodu. Domy jsou řešeny vskutku nadčasově, jejich venkovní vzhled vypadá velmi originálně.

Co se ceny týče, domy se pohybují od pěti do osmi milionů, záleží na vybavení. Pozemky jsou pochopitelně zřetelně lacinější, 400m2 seženete již za dva a půl milionu. Pro Prahu 9 – Vinoř se jedná o naprosto standardní ceny.

Kategorie: Dům, Magazín bydlení, Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce