Bydlení v Praze nabízí neomezené možnosti

Chcete bydlet v tomto krásném městě, ale nevíte, pro kterou část Prahy se rozhodnout? Před nákupem nemovitosti zvažte vaše finanční možnosti, také to, zda preferujete život na venkově či v rušném centru Prahy -pokud žijete svou prací, rádi navštěvujete bary, restaurace, kina a divadla, je pro vás život v centru Prahy skvělou volbou. Toto bydlení ovšem bývá cenově dražší. Někdy trvá i měsíce, než najdete levné bydlení v centru.

Každé rozhodnutí má své výhody i nevýhody

Pokud se rozhodnete žít s rodinou na okraji Prahy, pravděpodobně musíte dojíždět do centra za prací či nákupy, nevýhodou je malá občanská vybavenost a v některých lokalitách dokonce žádná.
Výhodou je čistý vzduch, klid, bezpočet dětských hřišť a sportovišť. Ideální lokalitou je Praha 9.

Vám nabízí řadu kulturních a společenských akcí, výbornou dopravní obslužnost– v blízkém okolí najdete vlakové nádraží, metro, autobusy, tramvaje. Okruh napojený na dálnici.
Co se týče občanské vybavenosti, vám Praha 9 nabízí nemocnici, školy, školky, řadu kanceláří známých firem, obchodní centra, divadla, bary, restaurace a kavárny pro příjemné posezení.
Praze 9 dominuje sportovní hala O2 Aréna, ve které se konají sportovní i kulturní akce a koncerty.

Pokud máte raději větší klid a přírodu, porozhlédněte se po bydlení v městské části Praha 8, která je ideálním místem pro klidný život. Můžete žít v blízkosti přírodních parků. Je zde 10 chráněných území. Bydlení v Praze 8 si můžete vybrat v několika novostavbách v bytových komplexech. Můžete žít v blízkosti přírodních parků. Praha 8 vyniká výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Vzniklo zde několik developerských projektů a vy můžete vybírat.

Širokou nabídku bytů a domů mabízí i Praha 10. Tato část Prahy vám nabízí zajímavou lokalitu, jež spojuje v jedno území části několika významných oblastí – Strašnice, Vršovice, Uhříněves, Dolní Měcholupy a další. I zde najdete řadu developerských projektů a novostaveb zasazených do zeleně. Občanská vybavenost nechybí ani zde- potřebujete-li lékárnu, školu, školku, poštu, obchody, bary, restaurace, dobrou dopravní obslužnost. Do centra to máte jen pár minut autobusem. Pokud máte rádi aktivní život a rádi sportujete, najdete vyžití ve sportovním centru nebo v parku, který je jako dělaný pro romantické procházky.

Bydlení v Praze nabízí neomezené možnosti. Stačí si jen vybrat váš vysněný dům či byt. Můžete si vybrat www.bytyprodejpraha.cz. Pokud si nevíte rady, obraťte se na realitní makléře, kteří jsou odborníci ve svém oboru a rádi vám pomohou také s vyřízením náležitostí ohledně koupě nemovitosti.

Byty v novostavbách jsou ideálním nástrojem k dlouhodobému investování. Těchto možností využívají především ženy, jež koupí byt, upraví jej a pronajímají. Teprve za nimi jsou páry a muži.
Můžete si vybrat od garsonek po nadstandardní byty a lofty, s terasou i bez, se zahrádkou, blízko centra Prahy či přímo v centru. Výběr je pouze na vás.

Kategorie: Nové byty

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce