Bílý masivní nábytek je moderním trendem

01-komoda

Bílý masivní nábytek je současným trendem ve světě bydlení. Díky stylové rozličnosti tento nábytek dokonale zapadne do rustikálního, klasického i nadčasového interiéru. Jeho popularita neustále stoupá, neboť dodává místnostem optimistickou a odlehčenou atmosféru.

Masivní nábytek si každá generace zamiluje díky přirozenosti, bytelnosti a dlouhé životnosti. Nadčasový vzhled sluší všem pokojům. Bílá barva nábytku přináší spoustu výhod. Nejenže prosvětlí místnosti, ale velmi dobře se kombinuje s ostatním vybavením a bytovými doplňky, především z pohledu barevnosti. Červená, zelená, šedá, černá, modrá, žlutá – všechny barvy je možné s bílou zkombinovat. Mezi trendy současného bydlení se retro nábytek objevil také díky své lehkosti, kterou interiérům dodává.

Kombinace bílé a přírodního dřeva

Všeho moc škodí a na bílé podlaze a mezi bílými stěnami masivní nábytek nevynikne. Velké popularitě se mezi světovými bytovými designéry, jež preferují bílý masivní nábytek, těší kombinace odstínu bílé a přírodního dřeva. Bílý masivní nábytek ozdobí místnost a dokonale vynikne na dřevěné podlaze. Co se týče stěn, nebojte se barev. Žlutá a béžová na stěnách nikdy neomrzí a navíc dodají interiéru příjemnou atmosféru. Dejte novému retro nábytku možnost, aby v místnosti vystoupil.

Společnost Seart je významným výrobcem nábytku z masivního dřeva. Kvalitní nábytek této firmy zdobí nejednu domácnost, hotely i penziony v nadčasovém duchu. Seart nabízí unikátní kolekci bílého masivního nábytku v retro stylu – kolekci Vintage. Jeho ojedinělé kouzlo tkví v lehkosti a jednoduchosti. Přestože je nábytek vyroben z masivních dílů, působí jemně a elegantně. Pokud si potrpíte na precizním zpracování a originalitě, masivní nábytek značky Seart je ideálním řešením pro každou místnost ve vašem domě.

Kategorie: Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce