Balené uhlí (pytlované)

pytlove-uhli

Jednou z nejvýhodnějších variant pro vytápění objektu, je bezpochyby vytápění pomocí uhlí. Této variantě se spousta zákazníků vyhýbala a to především z důvodu náročné a mnohdy zdlouhavé manipulace s materiálem a také díky prašnosti, která vznikala při vysypávání uhlí a dále pak při následné manipulaci s uhlím, která nabyla v mnoha případech ničím příjemným. Spousta práce a času strávených úklidem po přejímání dodávky uhlí, to vše je díky pytlovanému uhlí minulostí.

Bez prachu a námahy

Naše společnost přichází s unikátním řešením, které vás těchto neduh dokáže zbavit. Balené uhlí je ideálním řešením, které vás zbaví všech nežádoucích aktivit, spojených s vytápěním pomocí uhlí. Pytlové uhlí je baleno po 25.kg pytlích, což zajišťuje snadnou manipulaci a perfektní uskladnění. Jedná se o opravdu čistou práci, kterou zvládne opravdu každý a při manipulaci nezanecháváte hromady nepořádku, jako při překládání uhlí sypaného. Další nespornou výhodou baleného uhlí je odpovídající váha. Při nákupu sypaného uhlí si jen těžko můžete ověřit, zda množství doručené prodejcem, je opravdu shodné s objednaným množstvím.

Kvalita s dopravou ZDARMA

Pytlové uhlí je prvotřídní materiál, tříděný a balený tak, že obsahem každého pytle jsou opravdové kusy uhlí, které neobsahují spoustu odpadu a prachu, jako je tomu u klasicky dodávaného uhlí. Tak-to pečlivě vytříděné a zabalené uhlí, je rozváženo naší společností po celé ČR zcela ZDARMA. Zajistíme přepravu k zákazníkům a to opravdu až ke dveřím, kdekoli po České republice. S touto stále více populární variantou vytápění, se již setkáváme na západ od našich hranic v Německu, kde se stalo vytápění pytlovým uhlím mnohem prosazovanější alternativou, než klasické sypané uhlí. Neopomenutelným zůstává fakt, že si za výhodnou cenu pořizujete kvalitní materiál pro vy-tápění, za mnohem příznivějších podmínek.

Kategorie: Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce