Aurora Projekt | Nové byty na Praze 10 v Strašnicích

Aurora Projekt

Málokdy se podaří situovat bydlení do hlavního města tak, aby stálo hned u metra a současně bylo zasazeno do přírodní zeleně plné vzrostlých stromů. V případě bytového komplexu Aurora Projekt umístěného do Prahy 10 – Strašnic se to podařilo. Navíc se jedná o velice neobvykle co do designu pojatý dům, který navrhlo renomované studium KRR Architektura. Za celým bytovým komplexem stojí developerská společnost KRR Development, která za předchozí projekt Azalea získala několik prestižních ocenění.

Ve třech blocích novostavby je možné vybírat nové byty od dispozice 1+ kk až po 4+ kk. Co do velikostí jde o 25 m2 až po nadstandardních 150 m2. Celý komplex vyhovuje parametrům pro ekologicky šetrnou stavbu ( energetická náročnost A – mimořádně úsporná ). To znamená, že bydlení v projektu Aurora Projekt musí splňovat i ty nejnáročnější požadavky na moderní zdravý život v šetrném prostředí.

Každý byt je uzpůsoben k instalaci rekuperační jednotky ( pravidelné řízené větrání a ventilace ) a k případnému napojení tepelného čerpadla. Samotný komplex vyniká i úsporným rozvodem tepla a rekuperací dešťové vody pro zavlažování pozemku. Nové byty v Praze 10 – Strašnice se mohou pochlubit nadstandardem v použitých materiálech. V obytných místnostech jsou položeny kvalitní dřevěné dubové plovoucí podlahy, v koupelnách byly použity obklady a dlažba pouze od prověřených výrobců. Co se týká topení, bytové jednotky jsou osazeny stojánkovými konvektory s termostatickým ventilem a otopnými tělesy, koupelny mají otopný žebřík. Byty jsou situovány tak, aby do nich proudilo neustále velké množství denního světla. Motoristé ocení, že komplex je vybaven parkovacími místy, kdy každé může být samostatně napájeno elektřinou.

Lokalita městské části Praha 10 Strašnice nebyla vybrána náhodou. Kdy se poštěstí bydlet v blízkosti centra Prahy a přitom uprostřed zeleně. Ke krásným procházkám přírodou dobře poslouží v sousedství se rozkládající Park Gutovka. Pro sportovní i rekreační vyžití jsou určeny blízké tenisové kurty s výukovou školou, minigolf, ve sportovním areálu Gutovka je instalována jedna z největších umělých lezeckých stěn ve střední Evropě či skatepark, kde se konají i velmi významné závody.

Co se týká občanské vybavenosti, k dispozici je několik mateřských školek, základní škola Gutovka a školní komplex Gymnázium Voděradská. Dosah polikliniky, bank, obchodů, restaurací, kaváren, ale i divadla je samozřejmý. Spojení s centrem Prahy je doslova vynikající. Novostavby Aurora Projekt stojí ihned vedle stanice metra Strašnická a zastávek tramvají a MHD.

Luxusní neotřelé bydlení a velice cenné pozemky – to je Aurora Projekt.

[více info na http://www.auroraprojekt.cz/]

Kategorie: Magazín bydlení, Nové bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce