Aura Statenice – Dokonalé bydlení pro rodiny s dětmi má své jméno

Projekt, který v roce 2012 získal hned dvě ocenění za realitní projekt roku. To už plně vypovídá o tom, že je resort Aura v Statenicích ideální možností pro každého, kdo hledá to nejlepší, okres Praha-západ, bydlení nedaleko Prahy, a to v nádherné přírodě.

Aura-Statenice-praha

Co lokalita nabídne?

Základem celé lokality je samozřejmě zeleň, která je tím hlavním, proč se do této oblasti stěhovat. S tím souvisí také kvalitní golfové hřiště, pro hráče každého věku. Mimo to obec Statenice nabídne i obslužnost MHD, a tak se lze do centra metropole dostat za pouhých 15 minut. Stejně pohodlné je ale i cestování autem. Mimo to se lze snadno dostat na ruzyňské letiště, či na nákupy do Metropole Zličín. Samozřejmostí je ale i základní občanská vybavenost dané obce, kam Aura Statenice spadá, a to v souladu s klidným a ničím nenarušovaným rázem.

Individualita s ohledem na venkovský, ale moderní styl bydlení

Základem kvalitního bydlení je důraz na dokonalou architekturu, a také na to, aby Aura Statenice perfektně zapadl do okolní krajiny s venkovním rázem. Základem jsou tak nízkoenergetické domy zajímavé architektury, a tak i špičkových izolačních vlastností. To vše doplňuje také důraz na vysoké standardy doslova každé použité součásti daných objektů. Základem tak jsou kvalitní prostory doplněné o přírodní materiály, vysoká propustnost světla, a také použití nejkvalitnějších obkladů, podlah, nebo dalších interiérových prvků. To vše tak celkově do okolí obce Statenice dokonale zapadá.

V nabídce vily, ale i bytové domy

Čím je však projekt charakteristický, to je možností výběru. V nabídce jsou jak vily, které počítají s velikostí od 155 do 320 metrů čtverečných, a to v různých provedeních, tak Aura Statenice počítá také s komfortními bytovými domy, a to také s variabilní možností vnitřního prostoru. A to od menších 1+kk, po rozsáhlé dispozice 5+kk. Ideální volba jak pro každého, kdo se rozhodne žít single, nebo založit rodinu.

Kategorie: Dům, Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce