Alarm do domu? V dnešní době bohužel nutností

Bojíte se o svůj majetek a život? Znepokojuje Vás stále rostoucí kriminalita a stoupající počet vyloupených domů? Pak byste měli zvážit zabezpečení svého domova, např. pomocí alarmu, videotelefonu a kamerového systému.

Domácí videotelefon vyzradí každého návštěvníka

Takový videotelefon se skládá z kamery, mikrofonu, reproduktoru, tlačítka zvonku a LED diody pro přisvícení ve tmě. Prostřednictvím videotelefonu ihned uvidíte, kdo zvoní u Vašich dveří, a rovnou s návštěvníkem můžete i hovořit. Tento přístroj zejména oceníte, když jsou děti samy doma. Nestane se, aby otevřely někomu cizímu. K některým videotelefonům je připojen i elektrický dveřní zámek. Stačí stisknout tlačítko na zařízení a dveře se otevřou.

S bezdrátovým kamerovým systémem budete mít okolí pod dohledem

Většinou je bezdrátový kamerový systém pořizován k zajištění důkazů, když se někdo rozhodne zničit nebo odcizit Váš majetek. Kamerový systém se skládá z kamer a záznamové jednotky, na kterou se nahrává všechno dění kolem domu. Pro získání kvalitního záznamu zvolte dostatečné rozlišení kamer a jejich ohniskovou vzdálenost. Bezdrátově lze přenést signál na vzdálenost 30 až 50 metrů ve volném prostoru, v budově se tato vzdálenost snižuje. Bezdrátový kamerový systém se proto instaluje tam, kde není možné použít standardní řešení.

Alarm vyplaší zloděje

Alarm do domu není nic neobvyklého, stále více nových domů jej má v rámci svého zabezpečovacího zařízení. Rozlišujeme dva druhy alarmů: drátový alarm se hodí do novostaveb, kde ještě nejsou vnitřní omítky. Pořídit se dají i do již zkolaudovaného domu, kdy kabely jednoduše vedete pod lištami. Naopak při instalaci bezdrátového alarmu nemusíte nijak zasahovat do samotné stavby. Levněji vyjde drátová varianta, která nevyžaduje údržbu. U bezdrátových alarmů je nutné měnit baterie, ale praktické je naopak čidlo, které podle potřeby můžete přesunout jinam.

Pokud hledáte kvalitní zabezpečovací zařízení, které promění Váš dům v malou pevnost, obraťte se s důvěrou na tuto firmu, jež působí na celém území České republiky.

01-macon

Kategorie: Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce