Akustická studie a následná protihluková opatření

Akustická studie SAI ATIS vám umožní získat nezbytné informace o hladině hluku na pracovišti, v kancelářích, ve městě, na silnici, všude tam, kde je podezření především na zvýšení této hladiny.
Sai-Atis nabízí vysoce profesionální přístup k zákazníkovi a tomu poskytuje ucelené služby již dlouhá léta. Tato zkušená firma vlastní všechny nezbytné certifikáty a dokonce byla hodnocena také v celosvětovém měřítku, v systému Top Rating.

Odborníci z této společnosti změří hladinu hluku, provedou fundovanou studii a na jejím základě se může postupovat dále, tedy zvolit ty správné protihlukové kryty, tlumiče hluku od SAI-ATIS a další pomocníky, kteří vám budou šetřit sluchovody. Každé prostředí si jednoduše vyžaduje jiné hlukové krytí.

Omezte šíření nadměrného hluku

První možností, která je vhodná do každého prostředí, to jsou protihlukové tlumiče. Ty dokážou likvidovat rámus již u zdroje a také omezují jeho šíření. Můžou to být například tyto typy:

  • Párové
  • Rezonátorové
  • Absorpční
  • Kryty hluku

Hlukové kryty SAI-ATIS bývají pevně osazeny na místě, tam kde je třeba již od zdroje tlumit přílišnou hlučnosti. Využití si najdou opět u široké škály různých strojů, přístrojů a zařízení, nejen v továrnách a provozovnách, ale také v běžných domácnostech. Společnost SAI-ATI vám opět dodá a instaluje takové kryty, s tím, že každý výrobek je od osvědčených evropských dodavatelů, kteří splňují normy kvality i bezpečnosti.

Protihlukové stěny, desky a panely

Pro tlumení nadměrného hluku můžete použít také různé protihlukové stěny. Jsou velmi vhodné k oddělení a izolaci jednotlivých pracovišť, ale také se dokonale hodí kolem silnice, tam kde se nachází obyvatelná zástavba. Existují mnohé varianty provedení a rozměrů, zde je nejlepší přizvat si spolehlivou firmu, která se o vše postará. Zajistí měření hluku a také následná opatření, spojená i s montáží a samozřejmě nezbytnou zárukou.

Vhodná izolace hluku

Prostorová akustika je celá věda, která má za cíl nejen zkvalitnění práce, ale také zdravotní přínos pro zaměstnance firem, pracovníky kanceláří a také pro účely rodinných domů. Používají se také různé protihlukové izolace, jejichž instalace je většinou méně náročná, než je tomu třeba u celých odhlučňovacích stěn. Akustická izolace je skvělá třeba k dokonalému oddělení firemních kanceláří, ale také třeba nahrávacího studia. V poslední době se zde používá především akustická pěna, která je k dostání ve velkém spektru použitelnosti a druhů.

Jak na instalaci protihlukových zařízení?

Pro instalaci jakýchkoliv protihlukových zařízení využijte služeb zkušené a hlavně certifikované firmy, která je schopna zajistit vše od akustické studie, až po samotné práce. SAI-ATIS toto vše splňuje, a je toho ještě mnohem víc. Například vždy vstřícný přístup k zákazníkovi a pomoc také bezplatnou radou.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce